Za pohádkovými plážemi jedině do tureckého Kemeru

Za pohádkovými plážemi jedině do tureckého Kemeru

Chcete dopřát sobě i své rodině několik dnů plných pohodlí? Pak se vydejte na letní dovolenou do Kemeru, nejluxusnějšího a nejmodernějšího letoviska Turecké riviéry. Čekají vás tady krásné pláže, průzračné moře a spousta zábavy. Dovolená na Turecké riviéře Riv


Chcete dopřát sobě i své rodině několik dnů plných pohodlí? Pak se vydejte na letní dovolenou do Kemeru, nejluxusnějšího a nejmodernějšího letoviska Turecké riviéry. Čekají vás tady krásné pláže, průzračné moře a spousta zábavy.

MINOLTA DIGITAL CAMERA

Dovolená na Turecké riviéře

Riviéra patří k nejnavštěvovanějším oblastem v Turecku. Nachází se na jihu při Středozemním moři a oplývá exotickou přírodou, tyrkysovým mořem i překrásnými zálivy.Pro dovolenou v Turecku si turisté oblíbili letoviska Antalya a Alanya, která nabízí pohodlí i kulturní vyžití. Golfoví nadšenci pro změnu preferují Belek, kde se nachází řada luxusních golfových hřišť. Milovníci klidu rádi zavítají do letovisek Side nebo Kemer.

Kemer – luxus a panenská příroda

Plánujete léto v Turecku, ale zatím jste nezvolili to pravé letovisko pro vás a vaši rodinu? Vydejte se na dovolenou do Kemeru! Je to malé, ale zároveň moderní přímořské letovisko. Turistický ruch zde započal celkem nedávno, a tak se Kemer může pochlubit těmi nejkrásnějšími plážemi označenými modrou vlajkou – známkou ekologie a zaručené čistoty.

beach (1024x768)

Letovisko je ideálním místem pro dovolenou s malými dětmi. Většina pláží je pokryta jemným pískem, ze kterého si děti mohou plácat bábovičky, a vstup do vody je pozvolný. Povalování na pláži je o to příjemnější, že v dáli můžete pozorovat malebnou krajinu s dominantním pohořím Taurus nebo páry delfínů poskakující v moři. S delfíny se můžete setkat i v místním delfináriu, kde si s nimi lze zaplavat v bazénu. Děti také ocení aquapark nebo farmu, kde se naučí jezdit na koni. Večery pak můžete strávit s partnerem v baru nebo příjemné restauraci, zatímco se vám hotelový personál stará o zábavu vašich dětí. Turecko je zárukou příjemné letní dovolené, tak neváhejte a vydejte se na cestu. Letní sezóna začíná a last minute zájezdy do Turecka jsou již v prodeji!