Držíme linii do plavek 1.díl

Držíme linii do plavek 1.díl

Přítomnost první slunečních paprsků nás vybízí k tomu, abychom se opět zaměřili na naši postavu a nadbytečné kilogramy, které jsme úspěšně střežili pod zimními bundami, huňatými pulovry a tmavými kalhotami. Teplejší počasí je však tady a vyšší teploty nám diktují,


Přítomnost první slunečních paprsků nás vybízí k tomu, abychom se opět zaměřili na naši postavu a nadbytečné kilogramy, které jsme úspěšně střežili pod zimními bundami, huňatými pulovry a tmavými kalhotami. Teplejší počasí je však tady a vyšší teploty nám diktují, abychom se, co se týká módy odlehčili. Takže vzhůru do úpravy jídelníčku a šup na čerstvý vzduch!

jarni hubnuti 170080514

Jezte chytře  aneb máte svůj jarní plán?

Říkáte si, co přesně se pod tímto pojmem skrývá? Naservírujte si menší porci jídla na menší talířek, psychologie funguje tak dobře, že mozek vám dá signál, že jste toho snědli hodně, i když jste ubrali z normální dávky, na kterou jste zvyklí. Menší talířek s menší a zdravější porcí ( zaměřte se na oblohu ze zeleniny nebo si připravte k hlavnímu chodu zeleninový salát) vám jedině prospěje a váha půjde brzy dolů.

Večeři v restauraci považujte za kulturní vložkujarni hubnuti ID-10029564

Nikoli za možnost, jak se co nejvíce přejíst. Vyrážíte s partnerem do restaurace a už teď si plánujete, co chutného a hříšně kalorického si poručíte? Nemáme v úmyslu vám kazit radost a podněcovat vás k tomu, abyste se dala výhradně na zelenou stravu, ale těšte se spíše na přítomnost přítele, než na přejídací radovánky. Místo smažáku si poručte raději kuřecí prsa s bazalkovou omáčkou nebo pstruha na mandlích. A také do restaurace nikdy nevyrážejte úplně hladoví, protože pak neodoláte dezertu nebo jiným specialitkám.

Teplé počasí je tady aneb mám chuť na zmrzlinu

V případě, že nikdy nemůžete říct ne tučným a kalorickým nanukům s polevou ala čokoláda ( vesměs se ale o pravou čokoládu nejedná), připravte si ji doma a šoupněte ji do mrazáku. Ušetříte si hromadu kalorií a uděláte ten správný krok ke zdravému životnímu stylu. Schválně si někdy přečtěte, jaké barviva a lahůdky jsou právě ve zmrzlinách.

jarni hubnuti 460080945

Pozor na nízkotučné potraviny

Pro tělo jsou k ničemu a akorát vám vytáhnou z peněženky pořádnou sumičku. Jogurty se sníženým množstvím tuku, light sýry, minerálky bez cukru, za to ale s pořádnou dávkou sladidel. A tak bychom mohli pokračovat do nekonečna. Pořiďte si raději čistou perlivou vodu, zakápněte do ní šťávu z pomeranče nebo limetky a vychutnejte si přírodní chuť. Občas si dejte plátek kvalitního sýru, než abyste denně konzumovali náhražku z odtučněných a chemických variant. Text: Lenka Zelnitiusová