Zpovídali jsme ženu, která se živí sexem

Zpovídali jsme ženu, která se živí sexem

Zajímá vás, jak žije žena, které za sex platí? Může mít trvalý vztah nebo na úkor své kariéry musí žít sama? Co nejraději mají pánové v lásce a za co jsou si ochotni připlatit? Tohle všechno víme! Jak jste se k práci luxusní prostitutky dostala?  " Zjistila jsem, ž


Zajímá vás, jak žije žena, které za sex platí? Může mít trvalý vztah nebo na úkor své kariéry musí žít sama? Co nejraději mají pánové v lásce a za co jsou si ochotni připlatit? Tohle všechno víme!

sex a jaro ID-100111656

Jak jste se k práci luxusní prostitutky dostala?  " Zjistila jsem, že mne sex baví, naplňuje a díky němu se báječně uvolním. Před tím jsem známému vypomáhala s otevřením nemravného podniku, dalo by se říci, že jsem byla něco jako manažerka. V prostředí baru jsem se pohybovala téměř denně a po několikáté prosbě jsem souhlasila, že si střihnu divoké číslo s jedním cizincem. Byl to nesmírně galantní chlap, gentleman, uměl jednat s ženami a ani já jsem mu nemohla odolat. Samozřejmě, jsem  žádné peníze nepožadovala, ale on byl tak nadšený, že mi na nočním stolku nechal vzkaz, briliantový náhrdelník a navíc šek na pěkný balík. Byla jsem  překvapená a samozřejmě potěšena. Od té doby patří mezi mé věrné a dlouholeté klienty." Máte partnera?  " Žiji sama, jsem maximálně zavalena svojí prací, i když s jedním klientem mám trochu specifický vztah, řekla bych, že je tam něco víc. Chováme se k sobě spíše jako partneři a máme se moc rádi. Za pár týdnu náš čeká Cancún, takže se moc těším. " Jaké praktiky jsou nejoblíbenější?  "Bezpochyby orální sex a pak po něm hned povídání. : ) Někdy nevím, co si mám myslet o jejich manželkách, protože všichni bez rozdílů mají úplně nejraději povídat si v objetí. Samozřejmě po sexu. Vede klasika a rovněž anální sex hraje prim."