Letošní hit! Móda, kterou přečtete

Letošní hit! Móda, kterou přečtete

Jedním z hlavních módních trendů pro tento rok, které přinesla hlavně početná skupina mladých módních nadšenců, blogerů a stylistů, je oblečení s nápisy. Ty mohou vyjadřovat vaši momentální náladu, záliby, připomínat vám vaši životní mantru nebo jen tak pobavit svou


Jedním z hlavních módních trendů pro tento rok, které přinesla hlavně početná skupina mladých módních nadšenců, blogerů a stylistů, je oblečení s nápisy. Ty mohou vyjadřovat vaši momentální náladu, záliby, připomínat vám vaši životní mantru nebo jen tak pobavit svou originalitou.

large (2)

Nemluvím ale samozřejmě o křiklavých neonových nápisech „love“ a „born to party“, ty nechte puberťačkám bez vkusu. Elegantně, stylově, nápaditě a správně rebelsky budou vypadat jednoduchá trička se střídmými nápisy v moderních fontech (úzká, tenká, protáhlá písmena). Nosí se na procházky a schůzky po městě, v práci s nimi ale velkou parádu raději udělat nechtějte.

Stressed, depressed, but well dressed

Tato trefná a vtipná větička je asi nejrozšířenější a zaslouženě nejoblíbenější z těch, které se dávají na tričko. Dejte si však pozor a oblékněte k triku skutečně skvělé oblečení, ať to nepůsobí jako ošklivá ironie. Stejnou větu najdete třeba i na kabelkách v letní kolekci značky ZARA.

large (4)

Značka

Přední světové módní domy a značky pomalu vrací do módy trika, která mají přes prsa obrovské logo. Mezi ně patří Hermés, Céline nebo Chanel. Za originál si samozřejmě dost připlatíte, ale málokterá fanynka tohoto trendu odolá.

large (3)

Zájmy a záliby

Máte ráda snídaně s kávou a palačinkami? Tak si to dejte na tričko! Zní to sice divně, ale i takové věci se v outfitech bloggerů najdou. Fantazii se meze nekladou, tak si vymyslete vlastní nápis a nechte si originální a osobitý kus oblečení vyrobit (natisknout) sama ve specializovaných obchůdcích. Za redakci vám přeji krásné (téměř) letní dny a mnoho radosti! Text: Natalie K, Foto: weheartit [gallery ids="20114,20113,20109"]