Prázdniny jsou tady aneb oslavte s dětmi konec školního roku

Prázdniny jsou tady aneb oslavte s dětmi konec školního roku

Čas prázdnin je před námi a pokud i vy máte doma malého školáka nebo školačku, neváhejte je odměnit za celoroční snahu a píli. Přinášíme skvělé nápady, kam za zábavou a jak postupovat, když náhodou jejich vysvědčení není dle vašich představ. 


Společné odpoledne a fajn výlet

Už v pátek to vypukne, den, na který se všichni školou povinní těší, snad ze všech nejvíce, konec školního roku je po roční odmlce opět tady. A není nad toho si jej spolu s dítky užít do sytosti a oslavit tak prázdniny tím nejlepším způsobem.

Odměna, radost a  výlety

„Naše Natálka bude mít letos své první vysvědčení a tak nemůžeme jinak, než vyrazit do cukrárny a pak hned v sobotu do pražského zábavního centra. Odměna, pochvala a samozřejmě motivace jsou pro jakkoli staré dítě opravdu velmi důležité. I když to přes svůj počáteční ostych neměla první rok vůbec ve škole jednoduché, nakonec jsme nad tím zvítězili a do druhé třídy se těší už teď, i přesto že prázdniny ještě vůbec nezačaly.“ Sandra, 34 let

Vzhůru na venkov

„Se začátkem prázdnin vyrážíme za babičkou a dědou na rodinný statek a už se nemůžeme dočkat až si užijeme všechny radosti a strasti. Vůně čerstvě posečené trávy, domácí smetana, ržání koní a domácí ovoce se zeleninou, neznám nic lepšího než si užít prázdniny s milovanými rodiči a svými dětmi. První prázdninový den oslavíme pohodovou rodinnou oslavou.“  Elena, 28 let

Když vaše dítko čeká reperát

Nezesměšujte jej, podpořte ho slovy chvály a pokud není ve vašich silách se s ním na zkoušky připravovat, najděte mu doučování. Motivujte dítka, naučte jej přístup něco za něco a učte se spolu s nimi.