S pastelovou barvou za opravdovou panenku

Nezaspěte na vavřínech a vybavte si na teplé období i vy svůj šatník. Na co bychom neměli zapomenout? Na velké množství pastelových barev. Pastelové barvy jsou letos velkým hitem a není žádným překvapením, že je opravdu z čeho vybírat. Pokud dáváte ráda najevo fakt, že j


Nezaspěte na vavřínech a vybavte si na teplé období i vy svůj šatník. Na co bychom neměli zapomenout? Na velké množství pastelových barev.

Pastelové barvy jsou letos velkým hitem a není žádným překvapením, že je opravdu z čeho vybírat. Pokud dáváte ráda najevo fakt, že jste dívka, dáma či žena, bude i pro vás tahle varianta velmi přijatelná. Pastelové barvy zaručí, že se alespoň na chvíli stanete opravdovou panenkou.

 S pastelovou barvou za opravdovou panenku

Čtěte také: To nej z módy 2011

Kalhoty, džíny nebo také legíny

Jistě každou z nás nadchne kombinovatelnost pastelových barev s těmi přírodními. Stačí zakoupit pár kousků a máte na několik týdnů vystaráno. Největší důraz kladou módní obchody na džíny a kalhoty v nejrůznějších odstínech žluté, červené, modré i zelené. Nebojte se, najdete i dostatek různých střihů a tvarů. Stejně jsou na tom velmi populární legíny, které jsou k dostání nejen ve všech možných i nemožných barvách, ale nepřehlédněte je i s květinovými vzory.

Čtěte také: Legíny – staronová nezbytnost v našem šatníku

S pastelovou barvou za opravdovou panenku

Čtěte také: Plavky, které budou lichotit vaší postavě!

Kabátky a sáčka v hravých barvách

V těsném závěsu jsou také kabátky s ideální délkou na jaro i pro chladnější letní večery. Stejně tak jsou k dostání krásná barevná sáčka s tříčtvrtečním rukávem navržená velmi prakticky a opět pro jednoduché ladění s volným topem či upnutou košilí.

S pastelovou barvou za opravdovou panenku

Čtěte také: Kabelky, které okouzlily svět

V neposlední řadě doplňky

Nesmíme opomenout stejně důležité doplňky, jako jsou decentní kabelky, ideálně s tenkým ramínkem, nízké lodičky či balerínky a také různorodá bižuterii.To vše dodá celému outfitu ten správný šmrnc.

Oblečte se ve stylu nevinné panenky, minimálně za zkoušku to stojí.

Text: Jana Čechová