Barevné jarní doplňky

Nebojte se výrazné bižuterie, klobouků, pásků i slunečních brýlí. Jaro je obdobím, kdy ještě využijeme šátky i tenké šály. Jednoduše ležérní styl výrazné barvy oživí váš vzhled, který doplňte koženou bundičkou nebo elegantním baloňákem. Podtrhněte svůj styl Pes


Barevné jarní doplňkyNebojte se výrazné bižuterie, klobouků, pásků i slunečních brýlí. Jaro je obdobím, kdy ještě využijeme šátky i tenké šály. Jednoduše ležérní styl výrazné barvy oživí váš vzhled, který doplňte koženou bundičkou nebo elegantním baloňákem.

Podtrhněte svůj styl

Pestrých barev se nebojte především u bižuterie. Na první pohled jednoduchými náušnicemi, náramkem či korálky na krku nikoho neurazíte, avšak dodáte svému looku pořádný šmrnc. Náušnice s pírky, zlaté náramky všech velikostí a sluneční brýle stejné barvy jako top. No prosím, nic složitého, zároveň však poutavého.

Čtěte také:Trhejte džíny!

Pásky, kabelky i kloboukyBarevné jarní doplňky

Důležitým doplňkem je i pásek, který se nepoužívá pouze do kalhot, ale jako pomocník pro optické zúžení. Více o páskách se dozvíte v našem článku: „Kouzlete s páskem“.

Nesmíme zapomenout ani na kabelky, které spolu s obuví budou vždy patřit mezi nejviditelnější doplňky. Někdy postačí pod paži malé psaníčko a pak si kolemjdoucí i přátelé budou všímat třeba právě krásného klobouku, kterým se pyšní vaše hříva.

Čtěte také: Obujte se do jara!

Pro představu, které doplňky můžete zkombinovat se svým outfitem, přikládáme inspiraci v podobě fotografií. Odhoďte šedou myšku spolu s koncem zimy a ukažte, jak na jaře umíte zazářit.

Text: Jana Čechová