Relaxační pobyty – i odpočívat se dá aktivně

Pak máme přímo pro vás nejednu nabídku, jak strávit dovolenou příjemně, a přitom aktivně. Dovolenou můžete přece spojit se svými koníčky a užít si dostatek zábavy. Cestovní kancelář Neckermann vám přináší speciální relaxační pobyty v zahraničí, abyste si svým obl


Pak máme přímo pro vás nejednu nabídku, jak strávit dovolenou příjemně, a přitom aktivně. Dovolenou můžete přece spojit se svými koníčky a užít si dostatek zábavy. Cestovní kancelář Neckermann vám přináší speciální relaxační pobyty v zahraničí, abyste si svým oblíbeným sportem mohli dovolenou nejen zpříjemnit, ale také naplnit oblíbenou aktivitou.

Proč se na dovolené nudit u moře nebo nutit do zdlouhavých túr po památkách, když můžete jet za aktivním odpočinkem a zábavou?!

Je vaším oblíbeným sportem golf a také se celou zimu nemůžete dočkat svůdně zeleného trávníku? Jednoduchá pomoc. Mezi zájezdy Neckermann CK patří i relaxační pobyty a Turecko relax a sport přímo žádá jako jedno z nejoblíbenějších středisek této specifické zábavy. Vyrazit můžete především na Tureckou riviéru a užijete si nejen krásné přímořské oblasti v blízkosti antických památek, ale především atmosféru letoviska Belek, kterou zdobí 11 golfových klubů a 15 greenů vždy poblíž luxusních hotelů.

Dovolená potřebuje aktivitu i zábavu a relaxační pobyt je to pravé

Další z řady výhod, které vám dává relaxační pobyt na Turecké riviéře, jsou i služby wellness a spa center, případně ještě aktivnější odpočinek ve fotbalovém campu Arcadia. Pakliže jste příznivcem spíše zimních sportů, prohlédněte si lyžařské zájezdy, které vám přináší Neckermann CK. Na hory také můžete vyrazit oslavit Vánoce a Silvestr, daleko od všeho ale hlavně od všedních domácích starostí.

 

A chcete se během odpočinku i bavit? Pak jsou pro vás a vaše děti jako stvořené zábavní parky v Německu. Vyjet si můžete do Legolandu v Günzburgu s mnoha atrakcemi a pohádkovými modely z 50 milionů kostiček LEGO, případně do zábavního parku Europa-Park Rust, kde na vás čeká až 100 strhujících atrakcí. Chcete-li zažít skutečné dobrodružství, zajeďte do Spreewaldu do největšího vodního světa v Evropě zvaného Tropical Island.

Užijte si venkovní sporty i v zimě. S relaxačními pobyty Neckermann CK tomu nic nebrání.

Jistě oceníte i výhodnější ceny golfu na Turecké riviéře, až 50% slevy pro hráče golfu do 14 let i veškerý komfort, který vám zajistíme.