Co koupit na spaní k Vánocům pro svého muže?

Aby požitek ze slastného spánku byl ještě lepší, dopřejte sobě a svému partnerovi o Vánocích takové noční oblečení, které sedne k jeho nátuře. Kdo nosí pyžama Už se váš drahý nejednou vyslovil, že je mu v noci chladno? Nosí rád doma přes den tepláky a tričko? Tak po


Spodní košilkaAby požitek ze slastného spánku byl ještě lepší, dopřejte sobě a svému partnerovi o Vánocích takové noční oblečení, které sedne k jeho nátuře.

Kdo nosí pyžama

Už se váš drahý nejednou vyslovil, že je mu v noci chladno? Nosí rád doma přes den tepláky a tričko? Tak potom je to jasný fanda do pyžama. Pánské pyžamo ztělesňuje jeho praktický a trochu usedlý přístup k životu. To ale neznamená, že pánské pyžamo nosí jenom praktičtí, vážní muži. Pánové, kteří dávají přednost tomuto nočnímu úboru jsou skvělými společníky do nepohody a rádi se k vám v noci přivinou. Netrhejte partu a pořiďte si také dámské pyžamo s krátkými nohavicemi.

Komu stačí spodní prádlo

Dámské pyžamo je klasika, ale spodní prádlo je sexy. Váš muž nemá žádná tajemství, ve společnosti je rád středem pozornosti. Pokud to na něj odpovídá, určitě mu udělá radost spodní prádlo na spaní. Trenýrky nebo boxerky jsou symbolem mužnosti, ale nesmějí být příliš upnuté. Až budete vybírat pánské spodní prádlo, rozhodněte se pro to volnější.

Spodní prádlo

A jestli vám spodní prádlo na noc zrovna nevyhovuje, vyzkoušejte noční košilky. Muži milují hebké saténové a délkou kratší noční košilky. Pohodlně se v nich vyspíte a ještě k tomu si vás bude přítel obdivně prohlížet každý večer.

Spodní košilka