Ženy chlípnice? Proč ne!

Ženy chlípnice? Proč ne!


Odborníci už díky nejrůznějším výzkumům vědí, že ženy stále více touží po vzrušení. Častěji než v minulosti podvádějí partnery a experimentují, aby uspokojily své sexuální nároky. Prostě se jim zalíbil život hrdinek seriálu Sex ve městě. Nehledí na věk, společenské postavení ani na partnera a prostě si užívají. Nejsou jim cizí lesbické zkušenosti, sex na jednu noc či aférky za zády partnera. Nejsou-li spokojeny se sexem v manželství, jednoduše si najdou jiného partnera (nebo partnerku!).

Právo na orgasmus

Zatímco globálně zastává 44 procent mladých žen názor, že jejich vlastní sexuální uspokojení je důležitější než uspokojení jejich partnera, mladé Češky jsou si daleko více vědomy potřeb svých milenců a jen pětadvacet procent mladých žen myslí v posteli na sebe. Uspokojivé zjištění je, že s přibývajícími věkem však vyžadují sexuální uspokojení a je pro ně důležité dosahovat pravidelně orgasmu.

Sexuální úlety žen v procentech

Další rozsáhlý internetový průzkum, který provedla britská expertka na sexuální chování, doktorka Lenny Kristalová, přinesl údaje od pěti a půl tisíce žen. Jaké jsou výsledky?

  • 50 % dotázaných dam uvedlo, že by si užily sex s jinou ženou, pokud by měly záruku, že se to nikdo nedoví.
  • 50 % žen přiznalo, že zkusily sex ve třech. Většinou vyhověli návrhu partnera
  • 65 % příslušnic slabšího pohlaví nemusí milovat muže, se kterým spí
  • 55 % žen považuje svůj sexuální život za úžasný. Jsou přitom ochotné svolit k výstřednostem typu např. sadomaso, aby své zkušenosti zkvalitnily a rozšířily
  • 30 % dotázaných mělo sex v zaměstnání
  • 50 % žen má rádo při sexu lehčí výprask
  • 50 % slečen a paní dopřálo partnerovi orální sex, když řídil auto

 

 

 

 

Text : I. Dvořáková