Roman Vojtek: Před zimou v Praze uteču do hor

"Na pořádnou zimu už se docela těším, ale nemyslím samozřejmě tu v Praze. Myslím tu na horách. A protože jsme už dotočili seriál Vyprávěj, budu mít v prosinci pár dní volna. Tak to určitě vyrazíme s rodinou na hory," svěřil se herec. Má rád gymnastiku a potápěníSport


"Na pořádnou zimu už se docela těším, ale nemyslím samozřejmě tu v Praze. Myslím tu na horách. A protože jsme už dotočili seriál Vyprávěj, budu mít v prosinci pár dní volna. Tak to určitě vyrazíme s rodinou na hory," svěřil se herec.

Má rád gymnastiku a potápění
Sportování prý během roku moc neholduje a už vůbec ne profesionálně. Dobrou průpravu na rekreační sport ale má. Dělal totiž dříve gymnastiku. Teď se těší, že si konečně zalyžuje, bude jezdit i na snowboardu a snad zkusí i freediving. "Jinak Vánoce budeme letos slavit stejně jako předchozí roky v Praze," prozrazuje Roman už dopředu.

Vánoce v rodině s přírůstky a dárky
Mnohem raději prý dává přednost rodinným Vánocům před svátkům o samotě. "Vždycky se scházíme celá rodina a jsme spolu. Letos to budeme mít trošku zajímavější, protože máme v rodině dva nové přírůstky - naši dcerku Editu a Viktorku, dceru švagrové. Takže se na setkání obzvlášť těším," říká.
S dárky si prý zatím hlavu neláme. Do Vánoc ještě času dost. "Nakoupím je až tak čtrnáct dní před Štědrým dnem. Nijak to nepřeháním, na poslední chvíli je ale také nekupuju," vysvětluje herec.

Text a foto: Korzo