Miss Vránová zná tajemství krásné postavy

Maminka desetiměsíčního syna Jáchyma a pětileté dcery Aničky se opět chystá na módní molo. Má se totiž čím chlubit. Její sexy tvary jí mohou závidět mnohé bezdětné kolegyně. „Modeling mám ale už jen jako koníček. Nabídky přijímám opravdu minimálně a spíš z kamar


Maminka desetiměsíčního syna Jáchyma a pětileté dcery Aničky se opět chystá na módní molo. Má se totiž čím chlubit. Její sexy tvary jí mohou závidět mnohé bezdětné kolegyně. „Modeling mám ale už jen jako koníček. Nabídky přijímám opravdu minimálně a spíš z kamarádství," upřesňuje modelka na mateřské.
Při druhém těhotenství přibrala čtrnáct kilogramů. Jak se jí podařilo tak rychle po porodu získat zpátky perfektní postavu? Jejím tajemstvím je pilates. „Cvičím osm hodin týdně, takže kila šla dolů sama,“ vysvětluje. Této zázračné metodě na perfektní tvary se totiž věnuje už několik let i jako cvičitelka. „Cvičím ve třech studiích v různých městech. Kromě domácích Teplic dojíždím i do Roudnice a Ústí nad Labem. Mám nabídku i z Prahy, tak o tom výhledově uvažuji,“ plánuje Andrea, co dál, až jí skončí mateřská.

V šikovných rukou
Zdůrazňuje ovšem, že pro krásu každé maminky je důležité, aby si našla čas i na relaxaci. Pro Andreu tuto službu splňují thajské masáže. „Miluju, když o mě někdo pečuje, a ruce Thajek jsou skvělé. I klasická lámací thajská masáž je pro mě příjemná. Uklidňující je masáž chodidel a vrchol je samozřejmě masírování s voňavými olejíčky. To je obrovský relax, tu dokážu i prospat.“ přiznává. „Mám svoji oblíbenou masérku a kvůli ní dojíždím z Teplic až do hotelu Globus na pražských Roztylech. Na její ruce prostě nedám dopustit," dodává Vránová.

Bez babiček to nejde
Své relaxační záliby si Andrea může dovolit častěji jen díky svému perfektnímu zázemí. Manžel, hokejista Jan Klobouček, sice své dny podřizuje tréninkům a zápasům, ale v mezičase se Andrea může spolehnout, že děti pohlídá. A pak mají dvě ochotné babičky. „Nepořizovala jsem si děti proto, abych byla pořád pryč. Kam můžu, tam je beru s sebou, a jen když je opravdu potřeba, bývá k dispozici manžel nebo naše skvělé maminky,“ dodává Andrea.

(bk)
Foto: Golden Kinnaree