Po jakých ženách muži touží? 8 triků pro úspěšný vztah!

Po jakých ženách muži touží? 8 triků pro úspěšný vztah!

Říká se, že muži milují blondýnky, berou si brunetky, ale zrzkám neodolají... Když odhlédneme od barvy vlasů, jaký typ ženy je vysněným mužským idolem, po kterém opravdu touží? Jak by se měla žena chovat, aby splnila partnerovu představu o ideálu? 


Jste-li nezávislá samostatná amazonka, která ve vztahu s mužem ráda bojuje, dál nečtěte. Ať se nám to líbí nebo ne, muži totiž dávají pro trvalý vztah přednost ženám, které umí dát najevo, jak je potřebují. Zda je to upřímné či ne, už pánové neřeší. Takže jaká byste měla být, aby vám ležel u nohou?

Naučte se 8 triků:

 1. Být krásná nestačí. Bezvýrazná a málo bystrá modelka zaujme asi jako hezká Barbie, ale jen na několik nocí. Daleko důležitější je šarm a charizma. Takže méně šminek, ale více péče o rozvoj své osobnosti.

  2. Buďte milá a přítulná, ale nepřehánějte to. Dejte občas najevo, že znáte svou hodnotu a nehodláte se rozdat a obětovat. Příliš poddajná partnerka, kterou si je muž jistý, ho neinspiruje a začne nudit. Muži potřebují výzvu.

  3. Požádejte ho v pravidelných intervalech o pomoc: něco je pro vás příliš těžké, na něco nedosáhnete, něčeho se bojíte. Zvolte milý a lehce bezradný tón - tím získáte víc než rozkazováním, které muže ponižuje.

  4. Trvejte na starých gentlemanských rituálech. Když se k nim partner nemá, požádejte ho: „Pomůžeš mi, prosím, do kabátu? Vezmeš mi tu tašku? A když se hrne první do dveří, zatvařte se překvapeně a doširoka otevřete oči. V každém chlapovi dříve či později probudíte rytířskost. Záleží jen na vaší diplomacii.

  5. Poté, co vás muž nějakým svým činem potěší, třeba sám vynese odpadky, ho odměňte projevem drobné podřízenosti: doneste mu kávu, nechte si od něj zahřát ruce nebo se na něj usmějte a skloňte hlavu na stranu.

  6. Vyrovnejte se s tím, že muže nátlakovými akcemi nepřevychováte. Přímé a průhledné pokusy o předělávání muži nesnášejí. Staňte se krkem, který kroutí vaším vztahem bez mužova vědomí. A když pak dělá to, co vy chcete, nikdy mu připomínejte: Však já jsem ti to říkala…

  7. Nezapomínejte na sex, i když na něj nemáte náladu. Chcete-li si muže udržet, protože ho opravdu milujete, je třeba sem tam zinscenovat erotické divadlo, kterým ho úplně vyřídíte. 8. A stále mějte na paměti staré osvědčené pravidlo: „S hladovým mužem nic nepořídíte!“
  (eh)