Praktické rady a tipy na jarní nákupy

Praktické rady a tipy na jarní nákupy

Jaro klepe na dveře a je nejvyšší čas poohlédnout se po posledních výprodejových kouscích. Vyrazit na nákupy nejen doplnit šatník, ale zároveň se naladit na nové módní trendy, které se budou nosit v letošní sezóně jaro/léto. Abyste věděly, jak správně a bezpečně nak


Jaro klepe na dveře a je nejvyšší čas poohlédnout se po posledních výprodejových kouscích. Vyrazit na nákupy nejen doplnit šatník, ale zároveň se naladit na nové módní trendy, které se budou nosit v letošní sezóně jaro/léto.

shutterstock_111207413

Abyste věděly, jak správně a bezpečně nakupovat, přinášíme vám několik dobrých tipů a rad, jak nakupovat bez stresu, s rozmyslem a hlavně neutratit peníze za něco, co pak nebudete nosit.

Rada 1 – Vezměte s sebou kamarádku

Kámoška je základ správného nakupování. Můžete se jí zeptat, jak v tom či onom hadříku vypadáte, a můžete si být na sto procent jistá, že vám řekne pravdu. Takže máte záruku, že vám vaše módní úlovky budou sedět opravdu perfektně. A pokud kamarádka zrovna nebude mít čas nebo raději nakupujete sama, stáhněte si aplikaci StyleBee. Funguje jednoduše: vyfotíte se v tom, s čím potřebujete poradit, a odešlete dotaz spolu s fotkou přes aplikaci ostatním uživatelkám StyleBee. Za drobný poplatek budete mít odpověď za pár minut.

Rada 2 – Poznejte výhody kreditních karet – umí i odměnit

Mít teď u sebe peníze navíc napadne vás při pohledu na všechny ty úžasné kousky, které vám úplně náhodou padly do oka. Kreditka vám může jednoduše vytrhnout trn z paty právě ve chvíli, když jste žádné nákupy neplánovala. Co je ale dobré vědět: kreditka se vyplatí, když se využívá správně. Důležité je vrátit peníze zpět na kartový účet ještě v průběhu bezúročného období a půjčit si tak peníze bez jakýchkoliv úroků.karta CS Co by vás rozhodně mohlo zajímat, jsou bonusy za nákupy nebo členství ve věrnostních programech, které vám mohou zajistit atraktivní slevy u vašich oblíbených obchodníků. A že jich nemáte málo. Vyplatí se mít po ruce například bezkontaktní Kreditní kartu Odměna od České spořitelny. Ta je ideální právě pro každodenní nákupy, za které získáte „odměnu“ v podobě 1 % z částky zaplacené kartou. Další peníze zpět na účet vám zajistí věrnostní program Partner. Na splátku máte celých 55 dní, kdy se vám nezapočítávají žádné úroky. A co je super, díky nové bezkontaktní technologii při nákupech do 500 Kč nemusíte vůbec zadávat PIN. A když už jsme u těch odměn  při pořízení karty do 15. 3. 2013 získáte za první nákup 500 Kč. Více informací o Kreditní kartě Odměna najdete na www.csas.cz/karta-odmena.

Rada 3 – Zjistěte si, kde je levněji

Jestliže se vám často stává, že si koupíte nějakou kosmetiku nebo třeba elektroniku a později zjistíte, že ji v jiném obchodě prodávají mnohem levněji, bude se vám hodit aplikace s názvem Nákupní centra. Ta vás rychle a přehledně informuje o cenových nabídkách i slevových akcích v obchodech po celé České republice.Kromě toho v sobě skrývá i interaktivní mapy nákupních center, takže vás kdykoli zavede do požadovaného obchodu, kavárny, ale i k bankomatu nebo k východu. Konec bloudění! A pokud byste cestovaly někde, kde to neznáte, a potřebovaly si nutně něco koupit, stejná aplikace vám ihned najde nejbližší nákupní centrum a navede vás k němu.

Rada 4 – Najděte si svůj styl a držte se ho

Pravděpodobně jste si už našly svůj styl, ve kterém vypadáte skvěle. Pokud se jedná o klasiku, máte štěstí. Některé věci  klasická sáčka a roláky – z módy nikdy nevyjdou. Pokud se jedná o momentální trend, užívejte si to. Oblečení ale nevyhazujte, jakmile jeho sláva odezní. Stává se, že vracející se trendy můžou v jiných kombinacích dostat úplně nový rozměr. Takže nejenže budete mít jistotu, že vám to bude slušet, ale můžete přijít s něčím velmi originálním.