Barové židle do kuchyně

Barové židle do kuchyně

Obliba barových pultů v kuchyních se řadí ke stále vyhledávaným trendům. Jelikož se u barů jenom nestojí, ale i sedí, můžete si v současné době vybírat z mnoha modelů barových židlí. Rozhoduje kvalita a stabilita, protože nikdo nechce díky pochybně se kývající ži


Obliba barových pultů v kuchyních se řadí ke stále vyhledávaným trendům. Jelikož se u barů jenom nestojí, ale i sedí, můžete si v současné době vybírat z mnoha modelů barových židlí.

Portrait of young sexy woman sitting on chair

Rozhoduje kvalita a stabilita, protože nikdo nechce díky pochybně se kývající židličce skončit na zemi. Pád z vysoké barové židle už nemusí být zrovna příjemný lidskému tělu.

Neobyčejné kombinace

Barové židle se vyrábějí z různých materiálů a kombinací. Kromě toho, že si vyberete podle potřeby kov, plast, dřevo či kombinaci několika druhů materiálů, můžete zvolit i vhodnou barevnou variantu. Barvy oživí váš interiér a rovněž i zajímavý design. Vybrat si lze různé velikosti a nechybí ani možnost polohování nebo otáčení. Bez problémů si nastavíte například výšku sedáku, abyste se mohli posadit s maximální pohodlím. Pochopitelně jsou v nabídkách i dávno osvědčené pevné barové židle ze dřeva a dopřát si můžete retro styl do místností zaměřených na nostalgii starších časů. Mezi barovými židlemi najdete druhy potažené kůží nebo jsou vypolstrované látkou. Mohou mít opěrku zad nebo být zcela bez ní, s podnožkou. Odlišují se od sebe i počtem noh – jestliže mají jednom jednu, vyzkoušejte si před koupí její stabilitu.

Mnoho barev nabízí plastové varianty

Barová židle se k vám dostane v klasické bílé nebo černé, ale i ve žlutých, zelených, červených, oranžových, fialových, šedých nebo béžových variantách.  Barovou židle do kuchyně nebo do jídelny vybírejte také v závislosti na výšce baru, pultů nebo stolků a stolů, ke kterým plánujete obstarat židle tohoto druhu. Přisunout ji můžete i ke kuchyňské lince. Dopřejte si i luxusní kusy s atypickým zakřivením nebo vyztužením. Posezení s měkkými sedátky z umělé kůže dodají kuchyňskému prostoru elegantní vzhled a stabilní konstrukce zajistí očekávané bezpečí během jídla nebo hovorů. HAVAJ.cz – váš dodavatel barových židlí