Vybíráte dárek pro muže? Poradíme vám!

Vybíráte dárek pro muže? Poradíme vám!


Blíží se narozeniny vašeho miláčka a vy už se dopředu děsíte vybírání dárku? Nejste sama! Až 90 % žen uvádí, že pravidelně neví, co dát svému partnerovi k narozeninám.

Problémy mají, i když mají obdarovat otce nebo sourozence. Nezoufejte, pomůžeme vám vybrat univerzální dárek, který potěší spolehlivě každého muže!

Narozeniny, svátky, Vánoce…

Během roku je "naneštěstí" více příležitostí k výběru dárku pro muže. Nelamte si se všemi hlavu. Třeba se svátky. Muže podělte maličkostí - potěší ho pozvání na dobrou večeři nebo do kina. Vánoce jsou příležitostí se na dárku domluvit a koupit si vzájemně třeba něco do domácnosti. Narozeniny zůstávají nejproblematičtější -  chce to netradiční dárek, ale ne zbytečný.

Muži nejsou materialisté! Ženy mají sklon vybírat dárky pro své muže dle vlastních preferencí. Ti ale nejsou tak materiálně založení, a nový parfém je pro ně zhruba stejným danajským darem jako ponožky od babičky. Ovšem mnoho mužů chce vypadat dobře a takové muže rozhodně neurazíte třeba takovou chlapskou kosmetikou na vlasy od Anrgy Beards.

Dle našich výzkumů muži nejlépe reagují na následující typy dárků:

  1. Zážitkové akce typu let vrtulníkem, projížďka Hummerem nebo rovnou tankem (ano, pro nás je to nepochopitelné).
  2. Sportovní dárky - první lekce golfu nebo den na jachtě učiní narozeniny nezapomenutelnými.
  3. Adrenalinové zážitky - jako je bungee jumping nebo škola smyku. Muži, k naší smůle, preferují společné provozování těchto aktivit (třeba tandemový seskok).
  4. Poukazy na gastronomické speciality - degustace vína nebo piva, poukázka na největší steak atd. neurazí muže žádného věku.
  5. Pobyty pro dva - získáte muže na pár dní jen pro sebe! Zvolte místo, které uvítá - pobyt v pivních lázních nebo u moravských sklípků.

Podobné nabídky dárků najdete na serverech zážitkových agentur.