Svatební fotografie

Svatební fotografie

Vzpomínky na Vaši svatbu Vám sice nikdo nevezme, ale postupem času vyblednou. Za to svatební fotografie Vám zůstanou a připomenou Vám právě to, na co jste možná již zapomněli. Fotograf: Zuzana Scharf Najděte správného fotografa Každá nevěsta chce mít krásné fotografie, k


Vzpomínky na Vaši svatbu Vám sice nikdo nevezme, ale postupem času vyblednou. Za to svatební fotografie Vám zůstanou a připomenou Vám právě to, na co jste možná již zapomněli.

Svatebni fotografie Zuzana Scharf 4Fotograf: Zuzana Scharf

Najděte správného fotografa

Svatebni fotografie vlastníKaždá nevěsta chce mít krásné fotografie, které pak bude moct ukazovat, proto je výběr správného fotografa velmi důležitý. Dobře si dopředu prostudujte jeho fotky. Jeho styl práce Vám musí vyhovovat. Také si pročtěte reference, ty jsou pro fotografa asi tou nejdůležitější reklamou. Dnes si můžete najmout fotografa na celý svatební den, nebo například jen na obřad a na hostinu. Od toho se také odvíjí cena.

Napište si seznam

Ve svatební den pravděpodobně nebudete mít čas myslet na to, co všechno budete chtít od svého fotografa vyfotit, proto doporučuji si sepsat seznam fotek, které byste chtěli mít a které by fotograf neměl v žádném případě zapomenout. Tento seznam mu předejte při poslední schůzce před svatbou, aby si ho mohl prostudovat a věděl, které fotky jsou pro Vás ty nejdůležitější.

Svatebni fotografie Zuzana Scharf 5

Ukázkový seznam:
  • Svatební boty          obouvání bot
  • šněrování šatů         podvazek
  • líčení                            česání
  • detail účesu               výzdoba aut
  • polibek                        první tanec
  • prstýnky                     svatební kytice
  • společné foto            s rodiči
  • s družičkami              se svědky
  • svatební dort            krájení dortu

Jistota je jistota

Profesionální fotograf se soustředí na svoji práci. Musí vyfotit to, co má. Ovšem takové momentky také nejsou k zahození. Pokud máte někoho známého, kdo rád fotí, nebo ho to jen baví, poproste ho, zda by Vám také na svatbě neudělal pár snímků. Raději ať fotí více lidí, než málo. Výsledkem sice bude velké množství fotografií, z nichž některé budou méně zajímavé, ale určitě se najde několik povedených.

Svatebni fotografie Zuzana Scharf 6

  Svatba je nezapomenutelný den pro každého z nás a svatební fotografie jsou tou nejdůležitější vzpomínkou. Na svatebních fotografiích zůstanete stále tou krásnou princeznou i se svým princem a Vaše fotografie Vám Váš nezapomenutelný den vždy připomenou.

Svatebni fotografie Pavla Bártová 1

Fotograf: Pavla Bártová Text: Mgr. Lucie Bönischová, foto:  Zuzana Schafr, Pavla Bártová