Nejlepší dárek pro muže? Zbrusu nová vůně James Bond 007 Ocean Royale & soutěž o skvělé ceny!

Nejlepší dárek pro muže? Zbrusu nová vůně James Bond 007 Ocean Royale & soutěž o skvělé ceny!

Která z vás by nechtěla mít doma svého Jamese Bonda – charismatického elegána a nebojácného ochránce? S novou vůní James Bond 007 Ocean Royale si můžete váš sen splnit! A nejen to. Na www.vune007.cz si vyzkoušejte své znalosti v bondovském kvízu a vyhrajte profesionáln


Která z vás by nechtěla mít doma svého Jamese Bonda – charismatického elegána a nebojácného ochránce? S novou vůní James Bond 007 Ocean Royale si můžete váš sen splnit!

Unknown

A nejen to. Na www.vune007.cz si vyzkoušejte své znalosti v bondovském kvízu a vyhrajte profesionální vlasovou kosmetiku Wella v hodnotě 2 000 Kč nebo zkuste závodní okruh, kde můžete vyhrát pro sebe nebo svoji drahou polovičku jednu ze sedmi projížděk Aston Martinem – automobilu Jamese Bonda!Gadget_case_wet_final_jpeg_jpg_dl Navíc po úspěšném dokončení soutěží si vytiskněte 20% slevu na nákup novinky Ocean Royale u vybraných partnerů. A kdo Vám tyto skvělé ceny přináší? Zbrusu nová vůně Ocean Royale od Jamese Bonda. Tato svěží, dřevitá vůně je inspirována Karibikem, jeho slunnými plážemi a horkým pískem. Odráží v sobě ale také dobrodružnou povahu agenta 007. S touto vůní uděláte radost svému milému i sobě. Vždyť po neodolatelném gentlemanovi touží každá z nás. Více o soutěžích a vůni na www.vune007.cz.