3 jarní triky od vizážistů celebrit

3 jarní triky od vizážistů celebrit

Také občas nad fotkami v časopisech a na internetu vzdycháte a přemýšlíte, jak jen to ty herečky a zpěvačky dělají, že na nich není vidět jediná chybka? Máme pro vás tříslovnou odpověď: zatraceně dobří vizážisté! Přinášíme Vám tipy od známých Hollywoodských viz


Také občas nad fotkami v časopisech a na internetu vzdycháte a přemýšlíte, jak jen to ty herečky a zpěvačky dělají, že na nich není vidět jediná chybka? Máme pro vás tříslovnou odpověď: zatraceně dobří vizážisté! Přinášíme Vám tipy od známých Hollywoodských vizážistů na jarní líčení.

3 jarni triky od vizazistu celebrit - 4

Otevřete oči

Krásné velké, rozzářené oči má jen málokdo. S pár jednoduchými triky ale může efekt zcela otevřených a smyslně tvarovaných očí zvládnout každá z nás! Vynechte černé linky na oči, sáhněte po hnědé, šedé nebo (zejména na jaro) barevné tužce. Top barvy jsou tuto sezónu modrá, zelená a fialová, které zvýrazní každou barvu očí. Na spodním víčku naneste linky jen u vnější poloviny oka.

3 jarni triky od vizazistu celebrit - 1

Do vnitřních koutků víček naneste světlý, klidně i třpytivý oční stín, který opticky oči rozšíří a otevře. Velkým pomocníkem budou i kleštičky na řasy, s jejichž pomocí řasy natočíte a zvednete, čímž viditelně zmenšíte prostor mezi řasami a obočím a vaše oči budou vypadat větší.

Štíhlý obličej

Jak si snadno ubrat pár kilo, doslova mávnutím kouzelného proutku (rozuměj štětce)? Potřebovat budete rozjasňovač, tvářenku a bronzer – bronzer o odstín tmavší než je vaše pleť patří na okraje obličeje, což ubere opticky jakoukoli nafouklost tváří. Rozjasňovač (použít můžete i světlý oční stín) zdůrazní lícní kosti a tvářenka dodá pleti mladistvý a plně probuzený vzhled. Jaro 2013 přináší hlavně svěží vzhled, takže sáhněte po meruňkových, růžových a fuchsiových odstínech tvářenek.

3 jarni triky od vizazistu celebrit - 2

Máte-li komplex z velkého čela, bronzer vám poslouží i v tomto směru. Do vrchních okrajů čela naneste štětečkem bronzer a opatrně ho rozmažte, aby nebyly vidět přechody a linky. Vytvořený stín čelo opticky zmenší.

Tenčí nos za vteřinku3 jarni triky od vizazistu celebrit - 3

Trápí vás větší nebo širší nos? Nejste v tom sama! Nemusíte se však hned vrhat pod skalpel, sebevědomí vám může dodat rozjasňující korektor v odstínu, který je o 2-3 odstíny světlejší než vaše pleť. Ten pomocí štětečku naneste na střed nosu – okraje tak budou vypadat tmavší, vytvoří stín a opticky nos zmenší. Na závěr pár slov k povzbuzení – i ty nejobdivovanější celebrity mají bez make-upu svoje nedostatky, ale stejně jako každá z nás jsou krásné takové, jaké jsou. Make-up by měl sloužit hlavně k tomu, aby tuto přirozenou krásu zdůraznil a schoval drobnosti, které nám ubírají na sebevědomí. Text: Natalie K. Foto: polyvore.com