Staňte se hrdinkou v očích druhých lidí! Není to těžké

Staňte se hrdinkou v očích druhých lidí! Není to těžké

Na zážitky z prázdnin vzpomínáme často a s láskou. Ale kolik podobně báječných chvil nyní prožívají naši rodiče i prarodiče?Ne ke každému byl osud přátelský a dopřál mu stáří plné radosti. Pomozme společně těm, kterým ke štěstí stačí jen krok, a přispějme ke


Na zážitky z prázdnin vzpomínáme často a s láskou. Ale kolik podobně báječných chvil nyní prožívají naši rodiče i prarodiče?Ne ke každému byl osud přátelský a dopřál mu stáří plné radosti. Pomozme společně těm, kterým ke štěstí stačí jen krok, a přispějme ke splnění jejich přání.

picture

Vidět svou sestru, nebo jet do Tuniska

Pan Pánek viděl svou sestru naposledy před 10 lety. Ona je nyní vážně nemocná a ani panu Pánkovi už zdraví nedovolí vydat se sám na cestu. Přitom je takový zdánlivě malý výlet jeho největším přáním. Moci se setkat se sestrou a společně zavzpomínat na to krásné, co je pojí. To paní Jarmila Sýkorová má jiné přání – znovu vycestovat do svého oblíbeného Tuniska. Již v mládí milovala cestování a zvuk mořských vln omývajících břeh byl pro ni rajskou hudbou. Když ale její manžel přišel o nohu, s cestováním byl konec a paní Sýkorová se s láskou starala o svého manžela. Po mnoha útrapách zůstala paní Sýkorová sama a přála by si ještě jednou slyšet hukot moře a cítit paprsky tuniského slunce na kůži.

Sobě peníze ušetřete, jiným přispějte

Tyto a mnohé další příběhy se odehrávají za zdmi domovů pro seniory. Každý z nich má nějaké své přání, které by si ještě na sklonku života splnil. Někdy jim to ale jejich finanční možnosti nedovolí. Pomoci jim můžete my. A velmi jednoduše – přispěním projektu „Plníme přání seniorům“. Tato iniciativa vznikla na straně společnosti Sodexo zabývající se motivačními řešeními. Spolupráci potom přijal i slevový server Zapakatel. Právě na jeho stránkách máte možnost zakoupit voucher, kterým přispějete ke splnění vámi vybraného přání. Zapakatel si z vybrané částky nenechává nic, celou ji předává těm, kteří ji nejvíc potřebují. Společnost Sodexo navíc každý darovaný obnos ještě zdvojnásobí. I díky tomu už si své velké přání splnila například paní Marie Urbanová, která i v 90 letech stále miluje společnost a kulturu a které lístky na koncert Evy Urbanové udělaly ohromnou radost.

Sny chtějí splnit jednotlivci i skupiny

Nemůžete se rozhodnout, koho obdarovat? Potěšte více lidí najednou. Na webu iniciativy Sodexo„Plníme přání seniorům“ se o vaši přízeň uchází i celá zařízení, která chtějí svým obyvatelům zpříjemnit život například hodinami tance, odborně vedenou canisterapií nebo moderním vybavením společné kuchyně. I malý příspěvek je důležitý, i zdánlivě malé splněné přání udělá velkou radost.