Vyberte si dokonalého milence, podle jeho profese

Vyberte si dokonalého milence, podle jeho profese

Řekni mi, co děláš a já ti řeknu, jaký jsi v posteli. Byť podvědomě, mnoho žen to takto má v hlavě seřazené. Ruku na srdce, když si vedle vás stoupnou dejme tomu identická dvojčata vypadající jako Brad Pitt nebo Jude Law a jeden z dvojice bude v obleku a druhý bude držet k


Řekni mi, co děláš a já ti řeknu, jaký jsi v posteli. Byť podvědomě, mnoho žen to takto má v hlavě seřazené. Ruku na srdce, když si vedle vás stoupnou dejme tomu identická dvojčata vypadající jako Brad Pitt nebo Jude Law a jeden z dvojice bude v obleku a druhý bude držet kýbl a smeták, po kterém sáhnete?

milenci_podle_profeseunikgamercom

Pojďme rovnou k věci a ukažme si případy jednotlivých profesí od nichž si můžeme v posteli slibovat buďto sexuální smršť anebo naopak sexuální katastrofu, mírou vzrušení se podobající hodině háčkování. A pozor, tohle je vědecky podloženo sexuologickými studiemi angloamerických univerzit!

Bohémští umělci, malíři, sochaři a jiné o umělecké profesemilenci_podle_profeseelephantjournalcom

Dámy, tak tohle bývá sexuální vulkán (vyjma básníky, ti bývají příliš rozněžnělí). Umělci dokáží okouzlit spontánním chováním a nápaditou předehrou. S talentovanými muži můžete očekávat talent i v posteli a to nejen díky tomu, že s nimi objevíte dosud nepoznané doteky a polibky na zvláštní místa na těle, ale i díky jejich hlubokým pohledům a chuti experimentovat. Zkrátka si z vás udělají svou múzu a aby ve vás našli inspiraci, budou chtít objevit každičký milimetr vašeho těla.

Ředitelé, manažeři, zakladatelé společností a jiní kravaťáci

Konzervativní, nudní a nikterak kreativní? Právě naopak. Možná byste se divili, ale na žebříčku našich „sex masters“ jsou právě kravaťáci hned po umělecky založenými profesemi. A dává to smysl. Vždyť kdo jiný nežli muž, celý den nucený k tomu být svázaný v těsné kravatě a konzervativním jednání se po příchodu domů s největší vervou vrhne na svou sexy ženušku. Tady už nemusí krotit své vášně a věřte že právě manažeři dokáží popustit uzdu svým doslova zvířecím pudům a vy se dost možná ráno probudíte zamáčknutá do matrace.

milenci_podle_profesetumblrcomVojáci, letci, policisté, hasiči, zkrátka muži v uniformách

To jsou ti pravý drsňáci, kteří vás vynesou z hořícího domu anebo zachrání ze spárů únosců. A hrdinské pudy si odnášejí zpravidla i domů do postele. Až 80 % milenců, kteří nosí uniformy, se starají o to, aby partnerka bezpodmínečně dosáhla orgasmu. Bohužel, nemají mnoho fantazie a chybí jim i nápaditost. Sex považují za další úkol, který je třeba splnit.

Architekti, stavaři, projektanti

Inženýři sexuálních věd. To na ně přesně sedí. Na to, aby poskytli partnerce rozkoš, používají různorodé způsoby. Nemají žádné zábrany. Z této skupiny pocházejí mistři tzv. francouzského milování. Ale protože pro nás, ženy, dokonce i ta nejdokonalejší technika znamená méně než psychický komfort, bývají tito konstruktéři milostných tezí často opomíjeni. Sexu s nimi však navzdory promyšlenosti a zapálení, obvykle chybí erotická fantazie i smyslná subtilnost.

Kantoři, učitelé, profesoři, vědci a jiné intelektuální profesemilenci_podle_profeseindulgycom

Nejlépe se umí vcítit do nálady ženy a dokážou odhadnout, co se od něj očekává. Pečlivě dbají o pořádnou předehru, plnou napětí. Jejich hlavní předností (kromě rozkošně „intoušského“ vzhledu)  je dokonalá koordinace  přizpůsobení vlastních reakcí k tempu a situaci, kterou navodíte vy a která má za následek dokonalé vzrušení.  Po velkém finále až 61 % kantorských profesí své partnerky horlivě líbá, hladí a opečovává. Bohužel i učitelé mají svou vadu - nesnesou odmlouvání. Téměř polovina z nich se neumí smířit s rozhodným,, ne" z úst partnerky. I když to může někdy taky být výhoda.  

Zastánci práva, advokáti, novináři, reportéři a detektivové

Představitelé nezávislých povolání mají velmi rádi nové zkušenosti i v oblasti sexu. Právě muži z těchto skupin Nejčastěji střídají sexuální polohy a používají různé pomůcky. Rádi testují rafinované sexuální techniky, které jejich partnerky přivádějí k naprostému blaženému šílenství. Při cestě k vytčenému cíli jsou neústupní a v jejich náručí žena prožívat orgasmus, který ji sexuálně i emocionálně nadobro vyčerpá. A kde je háček? Tito zastánci práva mnohdy mohou požadovat od partnerky až přehnanou péči a často mají také striktně vysoké nároky, které, pakliže je nesplňujete, se vám rozhodně nezdráhají vytknout.

Lékaři, léčitelé, chiropraktici, psychologové a další záchranáři životů

Jakožto milenci jsou tito doktůrci na jednom z posledních míst. Snad proto, že ženské tělo nemá pro medika žádná tajemství a jeho předehra je zredukována na minimum. Mnohdy můžete mít zkrátka pocit, že namísto předehry probíhá rutinní vyšetření. Spektrum milostných technik, které používá lékař, je ubohé a celé roky zůstává neměnné. Až 36 % partnerek lékařů je přesvědčeno, že příjemné stránky sexu s doktorem spočítají na prstech jedné ruky. Tak trochu to připomíná: „Svlékni se, lehni si, zhluboka dýchat... Nebolí? "A takto se rozplynul mýtus o erotické atraktivitě lékařů, ačkoli na pár prvních nocí, když pro zamilovanost zapomenou lékaři na svou profesi, se dokážou proměnit třeba v takové umělce anebo manažery.

milenci_podle_profesesodaheadcom

Modelové, sportovci, trenéři z fitcenter a jiné méně intelektuálně náročné profese

Tak tady to je asi jasné. Jsou to prostě malí kluci, kteří se chtějí předvést a i když to mnohdy bývá velmi bouřlivý a vášnivý sexuální zážitek, pokud nejste modelka, máte utrum. Ženu berou jako panenku Barbie, se kterou si budou hrát když zrovna odběhnou od míče nebo formulky a taky se s ní budou chtít vytáhnou před ostatními. A takový Ronaldo si rozhodně nebude chtít hrát s ničím jiným než s originálem od Mattela s rozkošným blond přelivem, muší vahou, opálenou kůží a výbavičkou růžových botiček na vysokém podpatku. Text a foto: Alice Procházková