Vlasový hit :-) Fixa na odrosty!

Vlasový hit :-) Fixa na odrosty!

Barvíte si vlasy, ale v mezidobí nemůžete vystát protivné odrosty? Tak to se stoprocentně zamilujete do HairMarkeru! Barvení vlasů je v mládí zábava a od středního věku většinou nutnost, když se objeví šediny. Tak jako tak se mu dříve nebo později nevyhneme, ať nás to bav


Barvíte si vlasy, ale v mezidobí nemůžete vystát protivné odrosty? Tak to se stoprocentně zamilujete do HairMarkeru! Barvení vlasů je v mládí zábava a od středního věku většinou nutnost, když se objeví šediny. Tak jako tak se mu dříve nebo později nevyhneme, ať nás to baví, nebo ne.

vlasova fixa 158755803

  Což o to, jednou za měsíc se barvicí procedura dá ještě zvládnout, ale stejně: týden před barvením bývá světlejší proužek kolem pěšinky viditelný a žádná z nás ho nevidí ráda. Co s tím? Růst vlasů nezastavíme (no naštěstí!), tak se musíme spolehnout na šikovnost výrobců.

Skvělá finta na odrosty

Světové kosmetické firmy pro nás vymyslely různé barvicí vlasové „rtěnky“, řasenky, tónovací kondicionéry, pěny a jiné vymoženosti, které se snaží nepříjemné přechody mezi barvenými a dorůstajícími vlasy překrýt. Jenže – a nejspíš s námi budete souhlasit – zatím nic moc... Až donedávna. To když se na trhu objevila další novinka, a zdá se, že převratná: fixa TouchBack na odrosty, která se skvěle jednoduše nanáší, perfektně a okamžitě kryje (i šediny), nelepí, nebarví kůži, nedrolí se, neobsahuje čpavek a vymývá se vodou! Stala se vítězkou soutěže CEW Beauty Award, kde hodnotí kosmetické výrobky 3600 odborníků, a to už něco znamená!

Co fixa hravě dokážeMarker2

  • okamžitě zakryje odrosty – a s vaším minimálním úsilím
  • skvěle kryje šedivé vlasy
  • nedrolí se a nerozmazává při česání
  • vyrábí se v 8 odstínech, ze kterých si vybere každá žena (i muž)
  • široký aplikátor nanáší barvu rychle a přesně
  • vydrží až do dalšího umytí vlasů
  • rychle zabarvuje kořínky, ale neobsahuje silné chemikálie (peroxid ani amoniak)
  • barevný odstín splyne s barvou vlasů
  • můžou ji použít i muži k dobarvení vousů nebo šedivých skrání
Možná vás bude zajímat, jak se fixa nanáší a co od ní můžete čekat. Tak především vás příjemně překvapí efektivní a geniální dávkování – barva se nanáší prostřednictvím chytře tvarovaného plochého štětce. Abyste si omylem nezabarvila kůži kolem spánků, pomůže vám speciální hřebínek, který vlasy nadzvedne. A kdyby se vám to přesto stalo, odstraňte barvu z kůže navlhčeným ubrouskem. touchbackmainZměny odstínu svých vlasů se bát nemusíte – barva nepronikne do vlasového vlákna a hlavně se jednoduše smyje vodou. Na to myslete u příštího barvení: před ním je potřeba TouchBack z vlasů vymýt. Na rozdíl od vlasových řasenek, tužek a barvicích pudrů, které ulpívají na povrchu vlasů a pak zlobí drolením, se TouchBack ani nedrolí, ani nerozmazává ve vlasech. Můžete se česat jako obvykle, používat stylingové přípravky, laky na vlasy... A jak dlouho vám fixa vydrží? Minimálně na 40 až 50 aplikací. To záleží na velikosti plochy odrostů. Náš tip: Použijte TouchBack k nabarvení tmavých melírů ve vlasech. Budete „in“ už během pár minut, a každý týden můžete být jiná!! Text: pic, Foto: www.touchback.cz