5 stylových seriálů

5 stylových seriálů

Televizní seriály jsou zdrojem zábavy, dramatu a zamotaných příběhů všude po světě. Ty americké ale mají ještě často jeden další přívlastek – a to, že jsou nezbytnou módní inspirací! Vybrali jsme pro vás pět seriálů, které se momentálně objevují na televizních obra


Televizní seriály jsou zdrojem zábavy, dramatu a zamotaných příběhů všude po světě. Ty americké ale mají ještě často jeden další přívlastek – a to, že jsou nezbytnou módní inspirací! Vybrali jsme pro vás pět seriálů, které se momentálně objevují na televizních obrazovkách, a které vyhrávají u divaček také po stylové stránce.

5 nejsytlovejsich serialu - 14

Gossip Girl (Super Drbna)

V USA sice tento populární seriál završil svou poslední sezónu na začátku tohoto roku, ale v česku se ještě pořád vysílají poslední dvě řady, ve kterých můžeme shlédnout spoustu skvělých trendů přímo z módní metropole – Manhattanu v New Yorku! Seriál sleduje životy několika mladých lidí s nabitým bankovním účtem, jejichž život zahrnuje noblesu, luxus, večírky, ale také každodenní trápení a radosti ve vztazích či kariéře. Každá z hlavních postav má svůj osobitý styl, který však přesně odpovídá současnému dění ve světě módy. Stylistka Super Drbny pracovala také v legendárním a úspěšném seriálu Sex ve městě nebo v 90210.The Fugitives

Hart Of Dixie

Seriál, který zatím bohužel nenašel cestu na české obrazovky, se stal hitem pro diváky nejen pro svůj podmanivý a vtipný příběh rozmazlené New Yorkské doktorky, která je nucena se přestěhovat do malého jižanského městečka se spoustou zastaralých tradic, v srdci kouzelné přírody a hlavně plného obyvatel s rozmanitými povahovými rysy. Po módní stránce vás může zaujmout šatník trendy hlavní hrdinky, Zoe Hartové, nebo její místní úhlavní soupeřky, Lemon Breelandové. Rachel Bilson, která ztvárňuje hlavní roli v seriálu, je známou módní ikonou a dokonce navrhuje pro vlastní značku obuv.

Pretty Little Liars (Prolhané krásky)

Mladší verze Zoufalých manželek je trendy a módou nabitá přímo k prasknutí. Seriál na pomezí mnoha žánrů, oblíbený zejména mezi mladšími divačkami, nabízí příběh čtyř studentek, které od záhadného zmizení své kamarádky Alison dostávají výhružné zprávy od někoho, kdo se podepisuje jako A, a nutí je k zoufalým činům. Každá z dívek má styl, který odpovídá její osobnosti, postavě i zájmům, oblečení hraje dokonce velkou roli při odhalování odpovědí na bezpočet otázek, které vám při sledování v hlavě vyvstanou.

5 nejsytlovejsich serialu - 1

Project Runway

Že si pod pojmem televizní soutěže představíte jen ty vědomostní nebo pěvecké? Nemusí to tak vůbec být! Kanál Lifetime vysílá v USA soutěžní show pro začínající módní návrháře. A že je na co se dívat! Kromě zajímavých a nervy-drásajících zadání je každá hodinová epizoda nabitá hvězdnými porotami, moderátorkou Heidi Klum a hlavně, svěží a neokoukanou módou!

How I Met Your Mother (Jak jsem poznal vaši matku)

Oblíbený komediální seriál sice není módními výstřelky v porovnání s výše zmíněnými nijak výrazný, i přesto se dá v šatnících postav Robin a Lilly najít pěkné kousky, které bychom jim nejraději z obrazovky vyfoukly a přenesly je do těch svých.

5 nejsytlovejsich serialu - 10

Text: Natalie K., FOTO: Oficiální stránky seriálů, cwtv.com, mylifetime.com, abcfamily.go.com, cbs.com [gallery ids="11862,11861,11860,11859,11858,11857,11856,11855,11854,11853,11852,11851,11850,11849"]