Sexy tipy na lechtivé radovánky

Sexy tipy na lechtivé radovánky

Máte pocit, že sex nelze ničím zpestřit či vylepšit? My vám dokážeme pravý opak! Čtěte dále a vezměte iniciativu do vlastních rukou, partner vás za to bude více než milovat. Nenuďte se v posteli a prožijte revoluci v ložnici. Spoutejte ho Rozrazte dveře do ložnice v 


Máte pocit, že sex nelze ničím zpestřit či vylepšit? My vám dokážeme pravý opak! Čtěte dále a vezměte iniciativu do vlastních rukou, partner vás za to bude více než milovat. Nenuďte se v posteli a prožijte revoluci v ložnici.

radovanky 152535110

Spoutejte ho

Rozrazte dveře do ložnice v krajkovém spodním prádle a silonovými punčochami spoutejte partnerovi ruce nebo penis. Přítel bude opravdu velmi příjemně překvapen a vás čeká euforický orgasmus se vším všudy.  Skvělou pomůckou vám bude také saténový šátek nebo partnerova kravata.

Sladké kalhotky a chutná cesta k rozkoširadovanky 122505310

Zapomeňte na klasické tanga a řekněte „ano“ kalhotkám z barevných bonbonů. Nejen, že tento tip je velmi originální, ale především chutná více než skvěle. Vyšpulte zadeček nebo si na partnerův obličej přidřepněte a nechejte jej, ať si razí cestu přes sladkou zábranu k vaší vlhkosti.

radovanky 83110499Udělejte změnu a pořiďte si přípravek na spodní prádlo

Vsaďte na mycí přípravek, který vám umožní silné vzrušení, a to bez polykání tabletek a jiných podpůrných driáků. Nechejte chvíli prádlo namočené ve vodní lázni s erotickým životabudičem a pak se těšte na příval slasti a sexuálního vzrušení. Tip: Neprozrazujte partnerovi vůbec nic a užijte si jeho 100% chuť na sex.

Máte doma paruky? Využijte je při sexu!

Ať už jste brunetka nebo blondýnka, rozhodněte se pro chvilkovou změnu a staňte se na pár žhavých momentů  například vášnivou zrzkou. Váš milý bude mít pocit, že se miluje s úplně cizí ženou a vy se tak budete moci mnohem více odvázat. Text: Lenka Zelnitiusová