Messy Chic na horkou letní party

Messy Chic na horkou letní party

Upoutá na první pohled, dodá maximálně sofistikovaný look a pobral i co do dávky originality. Kdo? Váš budoucí hair styling, který z vás udělá hvězdu každé letní party! Messy Chic účesy působí ležérně až ledabyle. Současný trend v oblasti společenských účesů spoč


Upoutá na první pohled, dodá maximálně sofistikovaný look a pobral i co do dávky originality. Kdo? Váš budoucí hair styling, který z vás udělá hvězdu každé letní party!

Messy Chic na horkou letní party3

Messy Chic účesy působí ležérně až ledabyle. Současný trend v oblasti společenských účesů spočívá v jednoduchosti, ale zároveň v originalitě. Cílem není mít jeden vlásek jako druhý, ale naopak vdýchnout špetku vysoce efektivního chaosu.

Jednoduchost 21. stoletíMessy Chic na horkou letní party1

Vlasová stylistka Gabriela Revellese se řadí mezi špičky ve svém oboru. Za 15 let své praxe vzniklo pod jejíma rukama na tisíce účesů. Podílela se na uvádění značky MATRIX na českém a slovenském trhu a několik let pracovala jako ředitelka akademie. Momentálně pracuje na různých projektech a podílí se na vzdělávání kadeřníků. “Důležité je umět pracovat s jakoukoli texturou vlasů,“ říká. Messy chic drdol jde však vytvořit téměř bez výjimky. Stačí jen použít kvalitní stylingové přípravky a jak říká Gabriela, zvolit také správný způsob natočení vlasů.

Messy Chic na horkou letní party23, 2, 1 – wow!

Messy chic drdoly, které pro nás Gabriela vybrala, snoubí jednoduchost zpracování s maximálním efektem. “U prvního účesu jsem vlasy natočila na kulmu. V přední části jsem vytvořila pokládanou vlnu. V zadní části jsem použila vlasovou podložku a natočené vlasy na ni upevnila vlásenkami. Celý účes jsem zafixovala  lakem na vlasy Freezing spray MATRIX. “Tady jsem naopak na vlasy nanesla Thermo glide pro ochranu a lesk a vyfoukala přes plochý kartáč. Poté jsem na vrcholu hlavy jsem upevnila vlasovou podložku a vlasy dohladka vyčesala. Aby účes působil ležérněji, vytahala jsem jednotlivé pramínky v přední části a finálně aplikovala Spray wax pro lesk,” říká Gabriela.

Povinná messy chic výbava

Účes: Vlasová podložka Comair, 105 Kč, vlásenky Svět kadeřnictví, 32 Kč, kónická kulma  Zelmer HS 1400, v síti EURONICS za 776 Kč, lak na vlasy Freezing spray MATRIX, cca 190 Kč, Thermo glide MATRIX, cca 299 Kč, Spray wax MATRIX, cca 199 Kč. Make-up: fialové stíny, bílá tužka na oči, bordó rtěnka vše Estée Lauder, cena v prodejně Estée Lauder Palladium nebo Metropole Zličín.

Messy Chic na horkou letní party

Správné líčení pro maximální efekt

K účesu je potřeba zvolit i správný make-up. Pavel Bauer zvolil dramatic look. “Pro kolekci Messy chic jsem zvolil temně fialové oční stíny kolem celého oka. Potlačil jsem záměrně obočí, aby oči byly dominantní. Líčení jsem ještě doplnil bílou tužkou ve vnitřním víčku,“ říká. Připravila: Jana Tobrmanová, realizační tým: foto- Nikola Šrajerová, vlasy- Gabriela Revellese (matrix), makeup- Pavel Bauer (Estée lauder), styling-Lenka Pavlů, modelka Jana.