Hravý sex ve znamení čokolády a erotických drobností

Hravý sex ve znamení čokolády a erotických drobností

Pokud si myslíte, že za erotické hračky musíte vyhazovat tisíce, jste na omylu! V sexu si lze pohrát i mnohem levněji a přitom stejně krásně. Vyzkoušejte naše rady a posuňte se blíže k vysněnému orgasmu. Čokoláda na tělo Milujete chuť čokolády a orální sex zárove


Pokud si myslíte, že za erotické hračky musíte vyhazovat tisíce, jste na omylu! V sexu si lze pohrát i mnohem levněji a přitom stejně krásně. Vyzkoušejte naše rady a posuňte se blíže k vysněnému orgasmu.

Hravý sex 101819157

Čokoláda na tělo

Milujete chuť čokolády a orální sex zároveň? Trefa! Pořiďte si erotické pero s chutnou náplní a pusťte se do kreslení lechtivých či láskyplných motivů. Ať už je to symbol srdce nebo pouhý podpis, věřte, že následný dotek jazyka a rtů bude působit opravdu rajcovně. Čokoládové malůvky můžete mít na těle již do 250 Kč. Na výběr jsou také různorodé náplně.

Hrací kostka s milostnými pozicemiHravý sex 106500438

Není nic jednoduššího než si hodit chlípnou kostkou, která neprezentuje číselné hodnoty, ale erotické polohy. Pokud se vám však vyobrazené polohy nezamlouvají, zkuste si vyrobit s partnerem svoji originální. Nejen, že se skvěle pobavíte, ale především utužíte nejen sexuální stránku, ale především vztah kompletně.

Měřič sexuální výkonnosti neboli sex timer

Při proniknutí partnerova penisu do vás, otočte přesýpací hodiny s ukazatelem erotické výkonnosti a slastně se oddávejte milostnému aktu. Po vlně orgasmu mrkněte na stav a zhodnoťte délku sexuálního prožitku. Určitě se skvěle pobavíte!

Koupání s kačenkou nebo vlastně s kačerem?

Možná tomu nebudete věřit, ale dětské kačenky do vany se již nedělají jen pro naše ratolesti. Ženy si mohou zakoupit kačenku s přídavným penisem, který je až 5 cm dlouhý. Orgasmus ve vaně vás tak bude stát do cca 200 Kč a vodotěsný vibrátor již nebude třeba. Text: Zelnitiusová Lenka