Kdy nejdou Facebook a vztah dohromady

Kdy nejdou Facebook a vztah dohromady

Udržování vztahu v naprosté rovnováze není nic snadného, k tomu se ale dnešní milostné páry musí potýkat s další potencionální překážkou svého vztahu – Facebook žárlivostí. Dle studií právníci čím dál častěji využívají sociální sítě, jako zdroj důkazů v


Udržování vztahu v naprosté rovnováze není nic snadného, k tomu se ale dnešní milostné páry musí potýkat s další potencionální překážkou svého vztahu – Facebook žárlivostí. Dle studií právníci čím dál častěji využívají sociální sítě, jako zdroj důkazů v případě rozvodů. Pozor na to, čím víc času trávíte na sociálních sítích, tím více jste žárliví.

facebook 124822441

  Pokud nepatříte mezi počítačové maniaky a berete i samotný Facebook s rezervou a nadhledem, potom můžete v klidu prohlásit, že tato sociální síť, jako taková, nebezpečná či špatná pro vaše manželství není. V případě, že váš vztah již trhliny má, může způsobit další. Čemu je tedy důležité předcházet?

Pozor na osobní informace

Nežli začnete uvádět všechny své osobní informace na svůj či partnerův profil, měla byste zjistit, kolik toho vlastně partner chce veřejně uvádět. Sedněte si s ním a diskutujte co je v rámci tolerance vás obou a co by mohlo způsobit zbytečné tření proti vaší spokojenosti.

Facebook a vztah 2

Fotografie s EX

Dříve než vás či partnera napadne odstranit fotografie s bývalými partnery z profilu na sociální síti, uběhne pár týdnů a jeden na druhého si budete chtít dupnout. No proč by v albech měl mít svojí bývalou, když chodí s vámi, že? Na druhou stranu vám možná přijde normální mít fotky svého EX na vlastním profilu, je to přeci kus vaší minulosti, ale i vašeho nynějšího partnera by mohlo napadnout, zda jste se od něj dokázala absolutně odpoutat a vnášelo by to jen nepříjemnosti.

Podezřelý komentář

Na profilu partnera jste zahlédla něco podezřelého. Fotografii, sdílení, komentář či aktualizaci stavu. Něco co se vám nezdá úplně košer, avšak, co kdyby že… Nenechávejte si tyto myšlenky pro sebe, jednoduše se partnera zeptejte a zjistěte, jak se situace má.

Facebook a vztah 3

Zkazky z vašeho života online

I v případě, že vás partner rozpálil do ruda, neřešte tyto rozbroje pomocí sociálních sítí. Nejenom, že zhoršíte vlastní situaci na bojišti, ale pobavíte nemalé množství přátel a o to určitě nejde nikomu z nás. Text: Jana Čechová