Tropicana

Tropicana

Žhavé paprsky lákají k módnímu osvěžení! Půjčte si motivy z deštného pralesa a propršte se k záplavě pestrobarevných květů!    Tropické palmy a velké stylizované květy se rozprostírají na šatech, tunikách, volných košilích, i doplňcích. Dotváří je sl


Žhavé paprsky lákají k módnímu osvěžení! Půjčte si motivy z deštného pralesa a propršte se k záplavě pestrobarevných květů! 

tropical 1

  Tropické palmy a velké stylizované květy se rozprostírají na šatech, tunikách, volných košilích, i doplňcích. Dotváří je slaměné doplňky, jednoduché páskové boty a výrazné brýle s barevnými obroučkami. To je pravá Havai – móda, která byla dříve doménou rozpálených pláží, avšak na vrcholu léta ovládla rozpálené ulice města.

tropical7Exotický mix

Exotické vzory podpořte jednobarevnou pestrostí. K tunice s havajským vzorem oblékněte citronově žluté slimky, k sukni s tropickými potisky zase neonově růžové tílko. Džínovina je sice nesmrtelná a černou barvou většinou nic nezkazíte, ale v tomto případě můžete celý vzhled pohřbít. Mixujte vzory a barvy přesně tak, jak je vidíte na obrázcích z deštného pralesa! Buďte jen obezřetnější při kombinování dvou tropických vzorů. Kraťasy s tropickým potiskem a top s palmami vás může spíš než do módního nebe katapultovat do módního pekla.

Vyšší módní sféry

Nezapomínejte ani na mocný svět doplňků. K havajským motivům volte přírodní materiály jako je například lýko, juta nebo kůže. Pakliže si potrpíte na kloboučky, rozhodně oblékejte menší městské slamáky. Obout pak můžete sandálky z řezaných kožených plátů v kombinaci hnědé a neonové barvy. Místo droboučkých šperků s kamínky se ozdobte spíš výraznými náušnicemi, barevným medailonem nebo několika náramky.

tropical11

Text: Jana Tobrmanová, Foto: www.girlstalkaboutfashion.com, www.chicagomag.com, www.le-citydeluxe.com, www.whowhatwear.com,www.fashion.telegraph.co.uk, www.lipsyco.uk [gallery ids="13087,13088,13089,13090,13091,13092,13086"]