Sexy štíhlá i po porodu?

Sexy štíhlá i po porodu?

Jak to, že celebrity vypadají po porodu pomalu lépe než před ním? O svoji postavu tvrdě bojují už od začátku. Po devíti měsíční hormonální bouři, neovladatelném apetitu a mnohdy nelítostném porodu nastává boj o návrat k tělu před tím. Slavné ženy jako Madonna, Cindy


Jak to, že celebrity vypadají po porodu pomalu lépe než před ním? O svoji postavu tvrdě bojují už od začátku. Po devíti měsíční hormonální bouři, neovladatelném apetitu a mnohdy nelítostném porodu nastává boj o návrat k tělu před tím.

1quickestwaytoloseweight.info

Slavné ženy jako Madonna, Cindy Crawford nebo Uma Thurman, pro které je postava jedním z profesionálních prostředků, samozřejmě nenechávají nic náhodě, a to ani těhotenství. healthyequipment.blogspot.comI v době těhotenství si málokterá z nich dovolí popustit uzdu svým chuťovým pohárkům. Většina z nich se již pár měsíců po narození potomka objevuje ve společnosti znovu v odvážných modelech. Je to snad tím, že mají u ruky odborníky, kteří jim upravují jídelníček a tréninkový program? Určitě i to hraje významnou roli... ale zbytek je jen a jen na nich. Ani vám nezbývá než zatnout zuby a dát se do práce.

oomsin.comMadonna

Je známá tvrdou disciplínou a hledáním nových druhů cvičení, které by dokázaly zlepšit její postavu. Právě ona objevila pro většinu jejích kolegů směrodatnou jógu. Právě díky józe se jí podařilo vytvarovat svalová vlákna do štíhlé linie. Svou postavu si udržuje i díky svým stravovacím návykům a ani tady si nic navíc nedopřeje. Je makrobiotické, konzumuje hodně zeleniny, hnědou rýži nebo polévku z mořských řas.

Uma Thurmanbabyzone.com

Slavná herečka se takřka ihned po porodu své dcery Mayi začala věnovat pilátes. Toto cvičení, které je mezi slavnými celebritami velmi populární, pracuje na bázi speciálních protahovacích cviků, které prodlužují a zeštíhlují svaly. Útlým pasem a plochým bříškem se mohla pochlubit už pár měsíců po porodu.. Jak je známo, všeho s mírou. Čím více se vám během těhotenství podaří přibrat, tím více času strávíte v posilovně nebo na aerobiku. Je zbytečné se stresovat, stačí si udělat dobrý plán. Text a foto: Alice Procházková