Svatební cesta

Svatební cesta

Svatba je ten nekrásnější den v životě a sladkou třešničkou na dortu je zakončení všech svatebních příprav právě svatební cestou. Záleží už jen na Vás, zdali si vyberete exotickou dovolenou u moře, nebo dáte raději přednost krásám naší země. Svatební cesta by měla


Svatba je ten nekrásnější den v životě a sladkou třešničkou na dortu je zakončení všech svatebních příprav právě svatební cestou. Záleží už jen na Vás, zdali si vyberete exotickou dovolenou u moře, nebo dáte raději přednost krásám naší země. Svatební cesta by měla být vstupem do společného života a měli byste ji strávit tam, kde se cítíte společně nejlépe.

svatebni cesta 153081681

  Termín svatby je samozřejmě individuální. Ideální je, aby se svatební cesta uskutečnila do 14 dnů od svatby. Většinou ji snoubenci plánují několik týdnů i měsíců dopředu.

Výběr destinace

Svatební cesta je důležitým obdobím v životě novomanželů, na které vzpomínají celý svůj život. Pokud nemáte jasnou představu, nechte si poradit buď od svých známých, kteří už se svatební cestou mají zkušenosti, nebo od odborníků. Dnes je na trhu nepřeberné množství agentur, které se specializují na svatební cesty. Zaměřují se především na romantické destinace, které nejsou přeplněné turisty, aby novomanželé mohli nerušeně strávit své líbánky. Součástí těchto zájezdů jsou i různé bonusy a speciální slevy pro oddané páry. Například slevy na ubytování, slevy na letenky, nebo speciální bonusy, jako je večeře z darů moře, koše ovoce na pokoj a jiné.

svatebni cesta 155728056

Líbánky před svatbou?

Možná se to může zdát zvláštní, ale proč ne? Zařizování místa na hostinu, termín svatby, zkouška šatů, objednání svatebního dortu a svatebního cukroví… To vše je velmi časově, fyzicky i psychicky náročné, což se může podepsat na tom, v jaké pohodě jsou snoubenci. Proč nezvolit variantu tzv. předsvatební cesty? Samozřejmě nemůžete vše nechat na družičkách a mamince, ale pokud máte vše už částečně domluveno a zařízeno, vyrazte na líbánky třeba 14 dní před svatbou. Na svůj velký den budete krásně odpočinutí, a pokud vyrazíte k moři, tak budete i krásně opálení.

svatebni cesta 153080603

  To, kde a kdy líbánky společně strávíte, záleží pouze na Vás, Vašich přáních, představách a společné domluvě. Text: Mgr. Lucie Bönischová