Než si naplánujete dítě, zamyslete se

Než si naplánujete dítě, zamyslete se

Plánování svatby zabere spoustu času a nejedna žena má pocit, že jde o skutečně hektické období. Rády si pak plánují miminko a malují si na zeď snové obrázky, jaké to bude krásné období. Až se vám miminko narodí, litovat rozhodně nebudete, avšak připravte se na probdělé


Plánování svatby zabere spoustu času a nejedna žena má pocit, že jde o skutečně hektické období. Rády si pak plánují miminko a malují si na zeď snové obrázky, jaké to bude krásné období. Až se vám miminko narodí, litovat rozhodně nebudete, avšak připravte se na probdělé noci, zrušenou dovolenou kvůli nečekaným horečkám a víc než hektické období.

nez si poridite 139931995

Než se tedy rozhodnete, že jste s partnerem připraveni na nový přírůstek, ujistěte se, že již máte pár základních bodů za sebou.

Dopřejte si notnou dávku adrenalinu

Ano, dokud jste mladí a nemáte žádnou velkou zodpovědnost vůči prckovi, který na vás čeká doma, vyzkoušejte všechny adrenalinové sporty, které vás vždy lákali a o kterých jste snili. Od potápění, horolezectví až po bungee jumping. Jakmile už nebudete jen dva, ale tři, uvidíte, že nezodpovědné chování nebude možné.

nez si naplanujete dite 1

Navštivte všechny oblíbené restauracenez si naplanujete dite 5

Nenechávejte si vysněné restaurace a kluby na pozdější dobu. Dopřejte si tohoto luxusu ještě před příchodem  malého uzlíčku štěstí. Vždy se oblékněte podle svého nejlepšího vkusu, často totiž později budete volit takové šaty, na kterých nebudou vidět nečistoty od umazaných ručiček.

Neplánujte dovolenou

Upevněte své poutu a užívejte si vzájemně jen sami sebe na pláži, či v horské chatě. Neplánujte dopředu, kam a kdy pojedete, sedněte ze dne na den do auta a vyrazte, kam se vám zrovna bude chtít. Vychutnávejte si společných cest autem, uvidíte, že až budete mít na zadních sedačkách drobátko, vaše cestování se rázem velmi změní.

Užijte si romantiky naplno

Po porodu a ještě hodně týdnů po něm nebudete mít tolik energie, které se vám nyní dopřává. Vychutnávejte si tedy naplno každou volnou chvilku milostnými hrátkami s partnerem. Splňte si všechna toužebná přání, které byste chtěli vyzkoušet. Zvolte sexuální hry, přiřaďte si jednoduché role a pravidla, nakupte erotické pomůcky a cokoliv dalšího po čem toužíte.

nez si naplanujete dite 2

Flámujte

Ano, ano, rozhodně nezapomeňte na pořádné noční flámování, vyrazte si s partnerem a s přáteli na dlouhý noční tah. Jakmile budete mít o človíčka v domácnosti navíc, již to nebude možné, nebo alespoň ne tak často. Užijte si všeho dostatečně, abyste po několika měsících na mateřské nemusela se slzou v očích vzpomínat, co vám tolik chybí. Nebojte se, jakmile miminko alespoň trošku odroste, určitě jej budete moct dát na hlídání prarodičům a s partnerem si zase vyrazíte. Nic není nekonečné a všechno výše zmíněné časem zase budete moct vesele provádět.   Text: Jana Čechová Foto: keungzai.com/blog, allparenting.com, bollywoodshaadis.com