První vrásky? Pomůže jed, kyselina i šnečí sliz!

První vrásky? Pomůže jed, kyselina i šnečí sliz!

Zhruba okolo třicítky se začnou objevovat první vrásky. Je to dáno ztrátou elasticity pokožky. Zabojujte! Nové metody a hlavně aditiva produktů na trhu zní trochu podivně. Účinek je však zaručen!   Pro pleť je důležitá hydratace. Na suché pokožce se vrásky rychleji tvoří,


Zhruba okolo třicítky se začnou objevovat první vrásky. Je to dáno ztrátou elasticity pokožky. Zabojujte! Nové metody a hlavně aditiva produktů na trhu zní trochu podivně. Účinek je však zaručen!  

http://www.dreamstime.com/stock-photography-beautiful-woman-applying-moisturizer-cream-image26361602Pro pleť je důležitá hydratace. Na suché pokožce se vrásky rychleji tvoří, protože ztrácí na elasticitě. Hydratujte za pomoci arganového oleje, který je zároveň vybaven potřebnými vitaminy. Hydratuje i zevnitř. Nejvíce pleti prospívá nesycená čistá voda, popřípadě voda s citronovou šťávou, zdrojem antioxidantů.

Na vrásky vezměte kyselinu

A to doslova. Kyselina hyaluronová má schopnost vázat na sebe vodu více než jakákoliv přírodní i chemická sloučenina (pojme přibližně tisícinásobek vody). Kyselina je jedním z aditiv krémů. Daleko účinnější je ale v podobě sér, která se dají aplikovat i přímo na pleť a zajistit jí 100% koncentraci účinné látky.

Jedy pleti svědčí

Proti vráskám můžete bojovat také netradičními ale velmi účinnými způsoby, jako jsou například krémy a séra s přídavkem hadího jedu. Bát se jedu samozřejmě nemusíte, protože je speciálně upraven, aby tělu neublížil, ale naopak pomohl. „Krém blokuje nervové impulzy vedoucí ke smršťování svalu a zastavuje tím tvorbu nových vrásek. Dá se srovnat s jemnou verzí nepříjemných botoxových injekcí. Tvorbu kolagenu v pleti podporují také krémy s jedem včelím. Ty výrazně napomáhají k účinné regeneraci buněk a zlepšují elasticitu pleti.

A vyzkoušet můžete koneckonců i hlemýždí sliz

Ten aktivně pomáhá k vyhlazení vrásek. Je také skvělý k redukci jizviček po akné,“ říká Iveta Slavíková z internetového obchodu Krasa.cz. Na krémy s hlemýždím slizem nedá dopustit například Katie Holmes.

Jeden tip Dokonalé ženy na závěr

krasaCZ_Diet_Esthetic_Arganovy_olej_299Kc (2)Proti škodlivému UVA a UVB záření byste měli vaši pleť chránit po celý rok. „I v podzimních a zimních měsících by denní krém měl mít minimum 15 SPF. Pokud váš krém nemá ochranu, použijte alespoň kosmetiku jako je pudr nebo make-up s SPF faktorem,“ dodává Iveta Slavíková z Krasa.cz. Text: Jana Tobrmanová