Doplňky stravy dokážou zmírnit chuť na sladké!

Doplňky stravy dokážou zmírnit chuť na sladké!

Každý, kdo chce jen trochu zhubnout díky pravidelnému cvičení a dodržování určitých stravovacích návyků, by si měl zjistit nějaké informace o doplňcích stravy. V tomto článku jsme pro vás shrnuli vše, co se tohoto tématu týká, a přidali i nějaké konkrétní tipy a rady.


Každý, kdo chce jen trochu zhubnout díky pravidelnému cvičení a dodržování určitých stravovacích návyků, by si měl zjistit nějaké informace o doplňcích stravy. V tomto článku jsme pro vás shrnuli vše, co se tohoto tématu týká, a přidali i nějaké konkrétní tipy a rady.

galaxy-musli

  Když budeme doplňky stravy používat cíleně a ve správném množství, mohou při cvičení dodávat potřebnou energii, pomohou nám ztratit nějaké to kilo a jsou obecně prospěšné pro naše tělo. Různými vitamíny a minerály také můžeme posilovat svou imunitu, chránit se při opalování nebo si udržovat správnou hladinu cholesterolu a cukru v krvi. Někdy také mohou působit i proti různým nemocem. Pomůže nám v tom několik fitness tyčinek, nápojů, různé tablety či extrakty. Vše potřebné se dozvíte v následujících odstavcích.

Fitness tyčinky

Tato forma doplňku stravy je pro mnohé z nás tou nejpříjemnější cestou. Mnoho Fitness tyčinek v sobě obsahuje jogurt, čokoládu, kokos nebo i kousky ovoce. V každé  jsou ale přidány i určité látky, které podporují spalování tuků, omezují pocit hladinu a zmírňují naši chuť na sladké. Jsou skvělé jako svačina před pravidelným cvičením. Vyzkoušejte třeba fitness tyčinky Galaxy.

Různé nápoje

Existuje nepřeberné množství nápojů, které nám mohou spolu s cvičením a zdravým jídelníčkem velmi rychle dopomoci k vysněné figuře. Obsahují látky, které sníží naši hmotnost, podpoří metabolismus a stejně jako fitness tyčinky, potlačují pocit hladu a chuť na sladké. Různé nápoje si připravíte v pohodlí domova a můžete si je vzít s sebou do práce, tělocvičny nebo i na procházku. Některé z nich také udržují správnou hladinu cukru v krvi. Většinou je jejich příprava velmi jednoduchá, prášek jen smícháte s vodou a pořádně protřepete.

Tablety

V tabletách se velmi často ukrývá mnoho vitamínů a minerálů, které podporují obranyschopnost v těle a dodávají mu potřebné látky. Pokud se totiž rozhodnete zhubnout a vytvarovat své tělo, všechny tyto funkce doplňků stravy pro vás budou jen prospěšné. Jsou důležité vzhledem ke zvýšené fyzické a někdy i duševní námaze.

Bylinné extraktyginkgo-biloba

Méně známým doplňkem stravy mohou být bylinné extrakty. Ty fungují na mnoho rozličných problémů spojených s tělem a skládají se například z kozlíku lékařského, rakytníku, ginko-biloby, zázvoru či meduňky. Používat je mohou například muži, kteří mají problémy s prostatou, některé z nich se snaží účinně působit proti stresu a zajistit správný chod nervové soustavy. Další posilují činnost močové soustavy, chrání naši imunitu, organismus před volnými radikály nebo pomáhají k delšímu a klidnějšímu spánku. Doplňky stravy by ale opravdu měly našemu tělu sloužit jako něco navíc. Určitě nenahrazují normální jídlo, ani vitamíny obsažené v ovoci. Všechny vyjmenované prostředky by se měly užívat s mírou a s jejich užíváním to nepřehánět. S nadbytečnou konzumací vitamínů či minerálů si naopak můžeme uškodit sami sobě.   vybrat-doplnky-stravy