Uchovejte manželská tajemství před přáteli

Uchovejte manželská tajemství před přáteli

Víme, že vás baví probírat s přáteli vaše i jejich manželská úskalí. Současně víme, že jsou tato témata často velmi zajímavá, peprná a zábavná. Nicméně některá z nich by měla zůstat zavřená pod pokličkou. Která to jsou, si názorně představíme.   Financ


Víme, že vás baví probírat s přáteli vaše i jejich manželská úskalí. Současně víme, že jsou tato témata často velmi zajímavá, peprná a zábavná. Nicméně některá z nich by měla zůstat zavřená pod pokličkou. Která to jsou, si názorně představíme.

tajemstvi 167410965

 

Finance a výdaje

Rozhovory o vašich rozpočtech jsou nejenom přátelům k ničemu, ale ve skutečnosti jim do této části vaší domácnosti skutečně nic není. Takže je na čase začít třídit debaty a jednoduše ty o vašich financích vynechat.

Kdo platí účty

Ani to, kdo z vás platí, jaké účty byste mezi přáteli neměli rozebírat. Neodhalujte před nimi své účty,ostatně jestli se staráte o domácnost z pohledu jídla a domácích potřeb, nebo platíte hypotéku a inkaso by mělo zůstat jen mezi vámi a vaším partnerem.

Charakterové rysy manžela

Jsou ty, o které se s kamarádkami dělíme, jsou ale také ty, které bychom měly nechat schované pod pokličkou. Například není nutné dělit se o problém s chrápáním, nebo že váš muž rád doma chodí nahý.

tajemstvi 153156334

Vaše dítě

Ačkoliv si často myslíme opak, ne všechny přátelé zajímá život našeho dítka, tudíž ani to, kolikrát denně se poblinkalo. Nutno podotknout, že všechny záležitosti vaší rodiny by neměly být veřejně k mání. Ušetřete tedy sebe i ostatní a alespoň část svých rodinných záležitostí jednoduše neventilujte.

Milostný život

Jistě, i tuto stránku partnerského života velmi často a velmi rády probíráme. Avšak ty nejintimnější okamžiky bychom si měly nechat jen pro sebe. Jsou to malá kouzelná tajemství, která nikdo jiný na světě neví, a to jim dodává ještě větší nádech tajemna a romantiky. Text: Jana Čechová