Citlivá dětská pokožka si zaslouží řádnou péči

Citlivá dětská pokožka si zaslouží řádnou péči

Co je pro Vaše miminko nejlepší? Věděli jste, že pokožka Vašeho miminka je pětkrát tenčí a citlivější než pokožka dospělého člověka? Proto by kosmetika, kterou dětskou pokožku ošetřujete, neměla obsahovat žádné škodlivé látky a měla by být maximálně šetrná.


Co je pro Vaše miminko nejlepší? Věděli jste, že pokožka Vašeho miminka je pětkrát tenčí a citlivější než pokožka dospělého člověka? Proto by kosmetika, kterou dětskou pokožku ošetřujete, neměla obsahovat žádné škodlivé látky a měla by být maximálně šetrná.

feedo_403x403_hipp_darky_1

Jak poznáte kvalitní dětskou kosmetiku?

Kosmetika určená k péči o dětskou pokožku by rozhodně neměla obsahovat dráždivé látky, které mohou způsobovat alergické reakce. K těmto nevhodným látkám se řadí aromatické látky či éterické oleje. A rozhodně byste se měli vyhnout kosmetice, která obsahuje alkohol či emulgátory. Nemusíte složitě shánět jednotlivé produkty a zkoumat jejich složení – udělali jsme to za Vás! Podívejte se na přehlednou tabulku, kde zjistíte, jaké látky obsahují známé značky dětské kosmetiky.

Srovnání-kosmetika

Z našeho testu vychází jako vítěz dětská kosmetika HiPP, která neobsahuje žádné zbytečné a dráždivé látky a byla speciálně vyvinuta tak, aby pomáhala předcházet vzniku alergií.

K čemu je dobrý BIO mandlový olej?

Dětská kosmetika HiPP neobsahuje žádné nevhodné látky a navíc je obohacena BIO mandlovým olejem, který je považován za jeden z nejkvalitnějších pleťových olejů. Je bohatý na nenasycené mastné kyseliny, které pokožku nedráždí, pečují o ni a chrání ji. Je obzvláště dobře snášen citlivou a suchou pokožkou, a proto se osvědčil v péči o pokožku miminek.

HiPP – to je komplexní péče od hlavy až k patě

Péče o dětskou pokožku začíná již při koupání. Ve vodě je dětská pokožka nejnáchylnější, proto extra je třeba dát zvlášť velký pozor na šetrnost prostředků, které používáte. HiPP ošetřující přípravek do koupele, jemný šampon i sprchový gel obsahují BIO mandlový olej, který pečuje o dětskou pokožku a pomáhá ji hydratovat a chránit. Bez čeho se žádná maminka neobejde? Přeci bez vlhčených ubrousků! Vlhčené ubrousky HiPP jsou napuštěny jemným pleťovým mlékem, které o pokožku pečuje, ale zbytečně ji nemastí. Navíc obsahují přírodní bavlnu a BIO mandlový olej. Pečující kosmetika HiPP pomáhá vytvářet dětské pokožce její vlastní ochrannou funkci, pečuje o ni a chrání ji.

To nejlepší můžete dopřát svému miminku i Vy!

Abyste mohli svému drobečkovi dopřát to nejlepší, nemusíte utrácet horentní sumy peněz. HiPP si pro Vás ve spolupráci s Feedo.cz připravil skvělou akci, díky které můžete kvalitní produkty HiPP dopřát svému miminku i Vy! A navíc na Vás čeká krásný dárek v podobě sloníka!

facebook_slonik_ve_skladu

A jaké cenové bonbonky na Vás čekají? Kosmetiku HiPP pořídíte na Feedo.cz se slevou až 20 % a vlhčené ubrousky na Vás čekají s 33 % slevou. A můžete svému miláčkovi dopřát i něco na zub. Příkrmy HiPP jsou pro Vás připraveny s 30 % a HiPP kaše dokonce se 45 % slevou! Jak získáte sloníka ze světa HiPP? Stačí na Feedo.cz v průběhu akce nakoupit výrobky HiPP alespoň za 1.799 Kč a můžete se těšit na sloníka v hodnotě 500 Kč. Ve speciální akci na Feedo.cz pořídíte HiPP kosmetiku, kojenecká mléka i příkrmy za skvělé ceny. Dopřejte svému miminku tu nejlepší péči, ušetřete a získejte roztomilého sloníka! Neváhejte – akce trvá jen do 31. 10. 2013!