Cvičte doma s dítětem

Cvičte doma s dítětem

Rádi si hrajete se svým dítětem? Co k tomu ještě trochu zpevňovat problémové partie Vaší postavy? Spojili jsme příjemné s užitečným a výsledkem je efektivní cvičení doma s dítětem. Pohyby nejsou náhodné, ale účelné a tělu prospěšné. Při cvičení podporujeme h


Rádi si hrajete se svým dítětem? Co k tomu ještě trochu zpevňovat problémové partie Vaší postavy? Spojili jsme příjemné s užitečným a výsledkem je efektivní cvičení doma s dítětem.

118906022

Pohyby nejsou náhodné, ale účelné a tělu prospěšné. Při cvičení podporujeme hravost dítěte, zpevňujeme postavu a hubneme v problémových partiích. Každý cvik doporučujeme provádět minimálně ve 3 sériích po 16 opakováních. Cviky však můžete opakovat, dokud Vás nebo dítě neomrzí.

Letadlo

Zpevňování břišních svalů (zejména spodní části), přední strany stehen, přitahovačů chodidel (drží nožní klenbu) a přitahovačů pánve.

cviceni1

Základní poloha: leh na záda - dítě si položíme na holeně a přidržujeme za ruce. S výdechem podsadíme pánev a přitiskneme bedra do podložky, zvětšujeme úhel v kyčlích až do polohy, kdy cítíme, že by se nám bedra odlepila od podložky a poté zpět. Můžeme si cvičení ztížit tím, že v krajní poloze ještě spustíme dítě těsně nad zem a zpět.

Mosty

Zpevňování břišních svalů, hýždí a zadní strany stehen (3 série po 16 opakováních).

cviceni2

Základní poloha: leh na záda, pokrčené nohy - dítě posadíme na boky a přidržujeme pažemi. S výdechem podsadíme pánev a zvedneme boky do jedné linie s koleny, rameny a zpět.

Kolébka

Zpevňování břišních svalů (zejména spodní části), přední strany stehen, přitahovačů chodidel (drží nožní klenbu) a přitahovačů pánve. (3 série po 16 opakováních).

cviceni3

Základní poloha: leh na záda - dítě si položíme na holeně a přidržujeme za ruce. Podsadíme pánev, držíme kulatá záda a stále stejný úhel v kyčli - kolíbáme se tam a zpět. Přeji mnoho hezkých chvilek nejen při cvičení s Vaším dítětem. Mgr. Ondřej Diviš, osobní trenér do domu Fitness-trenink-doma.cz - portál s osobními trenéry do domu z celé ČR.