Na sjezdovku jedině stylově

Na sjezdovku jedině stylově

Jste vášnivou lyžařkou, avšak nemáte ještě vybrané speciální oblečení na sjezdovku? Rádi vám poradíme, jaké oblečení je nejenom praktické, ale zároveň návrháři propracované do všech detailů, takže se budete cítit, jako královna svahů.   Šetřit na lyžařs


Jste vášnivou lyžařkou, avšak nemáte ještě vybrané speciální oblečení na sjezdovku? Rádi vám poradíme, jaké oblečení je nejenom praktické, ale zároveň návrháři propracované do všech detailů, takže se budete cítit, jako královna svahů.

Colmar1

  Šetřit na lyžařském oblečení skutečně nemá smysl. Potřebujete kvalitní produkty, ne takové, které vám okamžitě propustí veškerou vodu k tělu. Pokud raději jezdíte na snowboardu, zaměřte se speciálně na kalhoty, na zadku totiž skončíte častěji, než lyžaři.

Základem je funkční prádlo

Nechcete-li na sebe cpát tucet vrstev oblečení, jen abyste se cítili v suchu a teple, dopřejte vašemu tělu termoprádlo z funkčních materiálů.

Víceúčelová bundaColmar4

Bundu na lyžování vybírejte nejlépe víceúčelovou, abyste ji nemuseli po příjezdu z hor na rok zase odložit. Poměrně tenké, funkční materiály značky COLMAR vám přinášejí modely zimních bund, které budete moct nosit v zimě i do města. Tato italská značka se zaměřuje na sportovní zimní oblečení a klade důraz na stylový vzhled, který vám přinese víc, než jen dobrý pocit. Elegance, dynamika či adrenalin. Ať už je váš styl jakýkoliv, tato značka se postará, abyste se u nich vybrala. Kapuce zdobené kožešinou či semišem, jsou praktické pro zakrytí hlavy před sněhem.

Buďte na sjezdovce vidět

Značka COLMAR ve svém repertoáru nabízí pestrou škálu barev bund i kalhot. Ty vám budou sloužit jednak pro parádu, ale především, abyste na sjezdovce byla vidět. Jakmile budete splývat, hrozí vám nebezpečná srážka, kterých je každý rok desítky. Výběrem živých barev uděláte něco pro svůj vzhled i pro své zdraví.

Colmar2

Nezapomeňte na doplňky

Rukavice, brýle, čepice i šály jsou důležitými doplňky, které doladí váš celkový vzhled a zároveň vás budou chránit před mrazem. Pohrajte si s barvami a užijte si spoustu legrace. Značka COLMAR nezapomíná ani na pány. Pro ty navrhl zimní řadu známý švédský lyžař Jon Olsson. Text: Jana Čechová [gallery ids="16052,16051,16050,16049,16048,16047,16046"]