Tipy od profíků aneb jak se nalíčit na Silvestra

Tipy od profíků aneb jak se nalíčit na Silvestra

Oslava spojená s koncem roku je tady a s ním také spojená otázka, jak se právě pro tuto příležitost správně nalíčit. My jsme neváhali a právě vám přinášíme skvělé nápady, jež z vás vykouzlí uhrančivou krásku. Užijte si silvestrovský večírek až do konce. Zamě


Oslava spojená s koncem roku je tady a s ním také spojená otázka, jak se právě pro tuto příležitost správně nalíčit. My jsme neváhali a právě vám přinášíme skvělé nápady, jež z vás vykouzlí uhrančivou krásku. Užijte si silvestrovský večírek až do konce.

liceni 177281704

Zaměřeno na tvář

Den před vypuknutí party obličej ošetřete peelingem, jež pokožku zbaví odumřelých částiček kůže. V den D pokožku zavlažte hydratačním krémem, po té vsaďte na korektor, vámi oblíbený make-up a finální tečku završíte pomocí třpytivého pudru. Ten vás krásně rozzáří. Profesionální vizážisté si nemohou vynachválit smočit štětec lehoučce ve vodě. Make-up se bude lépe nanášet a také jej spotřebujete mnohem méně.liceni 181619309

Nechejte promluvit váš pohled

Plánujete náročnější líčení pro vaše zraky? Určitě oceníte, když si váš záměr vyzkoušíte dopředu, ať se na Silvestra neodličujete několikrát. Víčka opatřete bází pod oční stíny, barevné souhra bude mít větší trvání a i v pozdních hodinách bude působit dokonale. Vyzkoušejte kouřový efekt a experimentujte se třpytivými stíny či tužkami na oči. Právě teď je ten nejvyšší čas na odvážné líčení. Brunetkyi tmavovlásky sáhnou po černočerné řasence a blondýnky naopak po odstínu hnědé, ta působí jemněji a vypadá luxusně.

Silvestrovské polibky budou opravdu skvostné

Také rtíky si zaslouží péči, bez ní to nebude ono. Rty přejeďte zubním kartáčkem a potřete medem. Pokud si přejete rudé rty, vsaďte rovněž na konturovací tužky na rty a opravdu postupujte svědomitě. Nesprávné tahy v červeném odstínu by se odrazily ve špatném světle. Nejste si jistá v kramflecích? Svěřte se do péče lesku a jemné rtěnky.

liceni 178535712

 Text: Lenka Zelnitiusová