Dress code pro družičku

Dress code pro družičku

Možná jste pod stromečkem o Vánocích našla zásnubní prsten a žádost o ruku. Pomalu ale jistě plánujete termín svatby a podrobnosti jejího průběhu. Už víte, jak oblečete své družičky? Nenechejte výběr na nich, měla byste mít výběr šatů pro své přítelkyně plně pod ko


Možná jste pod stromečkem o Vánocích našla zásnubní prsten a žádost o ruku. Pomalu ale jistě plánujete termín svatby a podrobnosti jejího průběhu. Už víte, jak oblečete své družičky? Nenechejte výběr na nich, měla byste mít výběr šatů pro své přítelkyně plně pod kontrolou a vybrat jim stejný střih nebo barvu šatů.

dress code5

Zapomeňte na tradice

Nemusíte se nutně držet starých tradic. Ostatně asi málokterá kamarádka by si na váš velký den vzala nelichotivé, nudné šaty. Udělejte svou svatbu zábavnou a vyberte pro družičky barvu, ve které se bude svatba odehrávat. Střih šatů můžete nechat plně na nich a věřte, jak elegantně takové sjednocení vypadá!

dress code4

Vyzkoušejte duhu z šatů

Velmi oblíbeným stylem ve výběru šatů pro družičky, v posledních letech, bývají šaty v konkrétní škále barev. Zábavná by se vám také mohla zdát populární vícebarevná duha matných či lesklých šatů, která skvěle září na fotkách. Základem však je, že bílé šaty budete mít pouze vy, jako nevěsta. Vybrat můžete i jeden střih šatů, v jednom či více tónech barev. Souhlasit by však měly všechny zúčastněné, abyste se nedopustila zbytečného faux pas.

Dress code3

Chybět by neměly ani kytice

Pokud chcete vše přivést k dokonalosti, nezapomeňte družičkám objednat malé kytice do rukou. Opět platí výběr stejné barvy všech kytic, ale rozhodně stejné velikosti a druhy květin skládajících celou kytici.

dress code9

Nedejte dopustit na půjčovny oděvů

Vybrat šaty pro družičky není nic snadného, natož často ani levného. Jestliže si nemůžete dovolit vybavit své kamarádky šaty, které se vám zdají vhodné a ony si je nechtějí samy koupit, můžete jít zlatou střední cestou. Zajděte do půjčovny společenských oděvů, kterou najdete v každém větším městě a určitě budete mile překvapena kvalitou v poměru s cenou. Text: Jana Čechová Foto: sheckys.com, dressybridal.blogspot.com, colorattire.com, [gallery ids="16813,16812,16811,16810,16809,16814,16808,16807,16806"]