Milostný sterotyp? Zbavte se ho!

Milostný sterotyp? Zbavte se ho!

Jste spolu několik let a právě si pohráváte s myšlenkou, že v posteli to již není to, co bývalo? Nezoufejte a pojďme to společně napravit. Každý vztah zasáhne ničivý stereotyp, je jen na vás, zda mu utněte tipec. Mrkněte na něžné i odvážné modely a pořiďte si novou sexy uniformu. Když vkročíte do ložnice, ručíme vám za to, že vás spát nenechá.


 

Svádění začíná

Vsaďte na decentní výzbroj v boji proti stereotypu a začněte drahého svádět. Význam erotického prádla tkví v mužské fantazii, tyto modely odhalí dostatek a do těch nejatraktivnějších zákoutí nechá zvědavě nahlédnout. Vašemu partnerovi se tak naskytne božská podívaná a navíc jeho představivost začne pracovat na plné obrátky. Rozpusťte si vlasy a dovolte mu, ať si vás může pro dnešní sexy zátah pomalu rozbalit jako ten nejbáječnější dárek. Růžová není jen pro náctileté, také žena v tomto odstínu vypadá svěže a vábně zároveň. Pokud váš dekolt není tolik plný, na pomoc přichází korzet. Pas bude krásně zvýrazněn a ňadra "povyskočí" směrem vzhůru. Vše umocněte vhodně zvoleným šperkem. Parfém není nutností, před pekelnou jízdou vklouzněte do voňavé lázně s medem, vanilkou nebo čokoládou.

Rozmazlujte se skvostným prádlem denně

Luxusní a originální prádlo noste také do práce, protože nikdy nevíte, kdy vás manžel překvapí nestoudným návrhem. Třeba to bude tehdy, když budete mít přesčas a drahý vás vyzvedne v kanceláři, kde už dlouho nikde není, jen vy dva a chtíč.

Hra plná lásky

Stereotyp s bravurou zneškodníte za asistenci populárních erotických kostýmů. Přeměna ve vášnivou pirátku, odvážnou vojandu nebo stydlivou lolitu, udělá své. Na netu obleček seženete za celkem přívětivé ceny. Zahrajte si milostnou rošádu na rajcovní pokojskou , vtrhněte do obýváku a smyslně se předkloňte pro smítko tak, aby vám pohledem sklouzl na lem kalhotek.

 

Text: Lenka Zelnitiusová