Milujte se: Nejlepší lék? Sex!

Milujte se: Nejlepší lék? Sex!

Hledáte ten nejlepší způsob, jak  ochránit své zdraví? Vsaďte na sex, protože ten umí doslova zázraky. Přítomnost orgasmické bouře posiluje srdce, zvyšuje imunitu a navíc vylepšuje partnerské pouto. Pokud vám třeští hlava a máte pocit, že na vás padá depka, hupsněte spol


Hledáte ten nejlepší způsob, jak  ochránit své zdraví? Vsaďte na sex, protože ten umí doslova zázraky. Přítomnost orgasmické bouře posiluje srdce, zvyšuje imunitu a navíc vylepšuje partnerské pouto. Pokud vám třeští hlava a máte pocit, že na vás padá depka, hupsněte spolu pod peřinu a vězte, že jste pro sebe a své zdraví udělali opravdu maximum. Však posuďte sami na co vše, milování zabírá. 

milujte se 178437894

Naordinujte si  pravidelný sex

Podle vědeckých expertíz alespoň jedno slastné vyvrcholení denně. Ano, sex milujeme a opět máme další důvod navíc, proč si jej pořádně užít. Tahle zpráva obletěla svět a její sexy poslání zní, že pravidelné sexování bojuje proti srdečním poruchám a také je účinnou zbraní proti rakovině. Orgasmus by proto měli předepisovat v každé ambulanci.

Stres a chřipka budou pryčdv403021

Trpíte často na různorodá nachlazení a v práci máte po krk všeho, protože napětí je vaším každodenním společníkem? Máme řešení, vezměte si dovolenou a spolu s vaším protějškem vyrazte do motelu, který se stane dějištěm ozdravného pobytu. Milování, mazlení, líbání a vzájemná blízkost, tohle všechno uzdravuje tělo, mysl a také váš svazek. A to ještě není všechno, také stereotyp nebude mít šanci. No, není to báječné?

Pořádná dávka štěstí a vitality

Recept na štěstí existuje. Po vášnivém zdolání chtíče vaše tělo ožívá díky hormonům, které vám snesou jak příjemné pocity, tak rovněž mladistvý vzhled. Vykašlete se na zásah plastického chirurga, co se týká vymizení vrásek a rozhodněte se pro tento ryze přírodní způsob. Nestojí skoro nic a navíc je táák báječný. Zhřešte tímto způsobem klidně několikrát do týdne. Text: L. Zelnitiusová