Designové vychytávky do kuchyně

Designové vychytávky do kuchyně

Svět designu rozhodně nestagnuje, a nejen v tom oděvním se objevují stále nové trendy a vlny. Třeba interiérový design má svoji módu také, a tak se dnes můžeme pokochat malými stylovými drobnostmi, které můžete mít ve svém bytě – a konkrétně třeba v nejoblíbenější m


Svět designu rozhodně nestagnuje, a nejen v tom oděvním se objevují stále nové trendy a vlny. Třeba interiérový design má svoji módu také, a tak se dnes můžeme pokochat malými stylovými drobnostmi, které můžete mít ve svém bytě – a konkrétně třeba v nejoblíbenější místnosti mnoha lidí - v kuchyni.

ID-100126779

Že už se nic nového do kuchyně nedá vymyslet? Kdepak, designeři a umělci vymýšlí rok co rok novinky, a diktují „módu“ třeba ve výrobě nádobí, skleniček nebo jiných kuchyňských doplňků. Tyto drobnosti také jistě udělají radost vašim blízkým jako dárek.

Hurá do Londýna (nebo kuchyně?)

Jako na cestě do Londýnského suvenýrového „shopu“ si můžete připadat při návštěvě nějakého obchodu s nábytkem a bytovými doplňky. Držáky na skleničky nebo na víno v podobě typické britské telefonní budky? Hrníčky, úložné boxy a misky s motivy anglické vlajky, nebo je-li libo panorama Londýna? A co třeba porcelánový set na čaj o páté? To vše se na trhu dá sehnat. Takže pokud jste fanoušky britského stylu, není nad čím přemýšlet.

designove vychytavky do kuchyne - polyvore -2

Inovativní tvary

Sklenička je sklenička a vidlička má několik hrotů, na tom se nedá přece nic moc nového vymyslet, že? Špatně! Lžičky ve tvaru roztomilých srdíček nebo třeba misky v podobě peříčka, citrusové větvičky i s malými kovovými citrony, to vše můžete mít doma i vy! A je to něco, co vám návštěva zaručeně pochválí.

designove vychytavky do kuchyne - polyvore -3

Nápadité hrníčky

Kdo by neměl rád ranní kávu nebo čaj ve svém oblíbeném hrnku… Zapomeňte ale na starou klasiku a utíkejte pro nové, stylové hrnky! Co třeba ty s vtipnými nápisy nebo aktuálními zvířecími motivy?

designove vychytavky do kuchyne - polyvore -4

Mojito sady

S blížícím se jarem a létem se budou určitě hodit designové výčepní džbány na pití nebo třeba vtipné formičky na výrobu ledů. Máte-li rádi mojito, pořiďte si třeba stylové vysoké skleničky na drinky nebo speciální šťouchátka na drcení máty. Mňam!

designove vychytavky do kuchyne - polyvore - 1

Text: Natalie K Foto: polyvore, vlastní koláže