Filmy na DVD – co si aktuálně pořídit?

Filmy na DVD – co si aktuálně pořídit?

Filmy na DVD nabízejí hodiny a hodiny zábavy, neboť přinášejí rozličné emoce až k Vám domů. Zaměřme se tedy na takové snímky, které patří aktuálně (i dlouhodobě) k nejoblíbenějším, a to z oblasti domácí produkce a neopomene ani romantické filmy.  


 

České novinky, které by Vám neměly chybětDVD1

Domácí produkce byla oblíbená již za minulého režimu a v tom současném se na tom nic nemění. Jaké snímky tedy patří k nejoblíbenějším právě nyní? Na prvním místě je nutné zmínit česko-polské třídílné drama Hořící keř, které je vysoce ceněno jak kritiky, tak diváky. Pokud jste ještě tento snímek neviděla, pořiďte si Hořící keř na DVD a přeneste se do doby událostí kolem činu Jana Palacha, tedy do počátků normalizace v tehdejší ČSSR. Populární jsou ovšem samozřejmě i další české filmy, zvláště komedie. Do této kategorie určitě patří často diskutovaný snímek Babovřesky. Ten má sice celou řadu odpůrců, jak nicméně ukazuje žebříček návštěvnosti kin za rok 2013, z domácích filmů jde z tohoto hlediska o jednoznačně nejúspěšnější počin. Z dalších úspěšných snímků poslední let jmenujme ještě filmy Líbáš jako ďábel, Donšajni anebo Křídla Vánoc, které si rovněž můžete koupit na DVD.

Romantické filmy na vlně emocí

Romantické filmy jsou součástí kinematografie od jejího počátku. Vždyť romantická melodramata patřila v němé éře k nejpopulárnějším žánrům. Z aktuálnějších snímků stojí nepochybně za zmínku filmy Prázdniny, Sex ve městě či klasika Pretty Woman, ale zajímat by Vás jistě mohla i šestidisková kolekce seriálu Pýcha a předsudek, tedy televizní verze nejznámějšího románu spisovatelky Jane Austenové.

 

Veškeré tyto filmy a seriály si lze zakoupit v e-shopu DVD-premiery.cz, na kterém pochopitelně naleznete i mnoho dalších snímků, a to za příznivé ceny.