Krásné vlasy i doma s profesionální výbavou?

Krásné vlasy i doma s profesionální výbavou?

Návštěva kadeřnického salónu je sice neustále potřeba, na druhou stranu si už dnes lze obstarat profesionální výbavu pro špičkovou péči o vlasy i domů. Zaměřme se tedy na některé vhodné produkty, jež by se mohly hodit i Vám. Tipy na profi kadeřnické potřeby i vlasovou kos


Návštěva kadeřnického salónu je sice neustále potřeba, na druhou stranu si už dnes lze obstarat profesionální výbavu pro špičkovou péči o vlasy i domů. Zaměřme se tedy na některé vhodné produkty, jež by se mohly hodit i Vám.

Tipy na profi kadeřnické potřeby i vlasovou kosmetikuVK5

Profesionální výbava pochopitelně něco stojí a nemá smysl si nalhávat, že si lze skutečně kvalitní produkty od předních výrobců pořídit takřka zdarma. S tím je tedy nutné počítat, ačkoli s největší pravděpodobností právě tento aspekt péče o vlasy každá žena zná. Na druhou stranu existují obchody, kde naleznete i takové kadeřnické potřeby a vlasovou kosmetiku za zajímavé ceny, např. e-shop Vlasy-kosmetika.cz. Nyní se už ale podívejme na některé konkrétní výrobky.
  • Efilační kadeřnické nůžky: zdraví vlasů mimo jiné záleží i na pravidelném prostřihávání. Kromě širokého sortimentu nůžek pro praváky i leváky tak existují i tzv. efilační kadeřnické nůžky, jež jsou určeny právě pro tuto činnost.
  • Strojek na vlasy Remington: strojky sice využijí zejména muži, přesto se na ně v krátkosti zaměříme, respektive na jednu konkrétní značku. Strojky na vlasy Remington totiž představují perfektní variantu, která všechny ohromí svou účinností. Nevěříte?
  • Kadeřnické potřeby s ionizací: pro náležitou péči se jistě hodí i ionizační kadeřnické potřeby, s nimiž udržíte vlasy pružné a lesklé. Sem patří kupříkladu žehličky na vlasy, kulmy a kulmofény, jakož i rozmanité fény na vlasy.VK6
  • Speciální přípravky pro dokonalou péči: v oblasti vlasové kosmetiky lze nalézt přípravky, jež jsou speciálně určeny pro regeneraci a péči o vlasy. Máte-li tedy potíže se suchými, poškozenými či mastnými vlasy, anebo Vás trápí lupy, jistě si v této oblasti vyberete vhodné „pomocníky“.