Přistihli jsme finalistky České Miss v koupelně

Přistihli jsme finalistky České Miss v koupelně

V letošním ročníku České Miss se můžeme těšit na ještě zářivější úsměvy krásných finalistek. Tedy alespoň nám to tak přišlo, když jsme missky přistihli při čištění jejich zoubků. Když už jsme s nimi byli v koupelně, nedalo nám to a zeptali jsme se na pár zál


V letošním ročníku České Miss se můžeme těšit na ještě zářivější úsměvy krásných finalistek. Tedy alespoň nám to tak přišlo, když jsme missky přistihli při čištění jejich zoubků. Když už jsme s nimi byli v koupelně, nedalo nám to a zeptali jsme se na pár záludných otázek. Dozvěděli jsme se tak, s kým by si dívky rády čistily zuby či na co během čištění zubů myslí :)

 White Now Gold

Která z krásek by si ráda čistila zuby s Georgem Clooneym a která s Karlem Gottem, můžete shlédnout ve videu, kterého se účastnilo všech deset účastnic jubilejního desátého ročníku České Miss.

Video zde

Finalistky prozradily, že jsou pro ně důležité zkrášlující přípravky, na které se mohou spolehnout a které na sto procent podtrhnou jejich půvab. To stejné si přejí od své zubní pasty. Na krásných a zářivých úsměvech letošních finalistek má tak podíl pasta Signal White Now Gold, která díky speciálnímu 3x silnějšímu složení funguje okamžitě a bezprostředně po vyčištění rozzáří úsměv. S ideální velikostí akorát do kabelky se nová zubní pasta Signal zařadila mezi nezbytný make-up v kosmetických taštičkách letošních missek.