Náš tip: Jarní očista vztahů

Náš tip: Jarní očista vztahů

Provětrat nejenom organismus je na jaře ideální. Je třeba rovněž očistit vztahy s nejbližšími,
ty nás totiž velmi ovlivňují. Zapomeňte na jarní únavu, nenechte se vláčet událostmi minulými a pojďte provést jarní „hygienu vztahů“.    


Najděte i nevyřčené problémy

Vztahy, které nefungují dle našich představ často tíží naše svědomí a mysl, takže se nedokážeme radovat
a přicházíme o energii a chuť do života. I nevyřčené problémy bychom měli „analyzovat“ a vyřešit ku prospěchu naší mysli. Tedy pochopit, proč jaký problém či neshoda vznikly a alespoň je pochopit, když už ne vyřešit. Některé problémy se vyřeší časem samy, ale dokud je nepochopíme, nemůžeme se pohnout z místa.

 

VZTAH S PARTNEREM

Jedná-li se o partnera, je třeba si uvědomit, jak moc vám na něm záleží a co je vlastně přesně to, co vytváří určitou nepohodu u vás doma. V takovém případě je důležitá tolerance a uvědomění si, co je pro vás vlastně důležité. V čem můžete ve vztahu ustoupit a za co rozhodně budete bojovat. A není to právě láska, která vás svedla dohromady? Opravdu stojí neshody za to, nebo bude lepší promluvit si a váš vztah očistit a upevnit?

 

Přátelé a okolí

Ne vždy máme harmonické vztahy se svým okolím. Naši přátelé občas nemusí plně chápat naše postoje či rozhodnutí a všeobecně lidé neradi slyší slovíčko „ne“. Jestliže to znáte a máte podobný pocit, přestaňte se trápit a se svým okolí si promluvte. Ať už je to nepochopení ze strany vaší matky nebo naopak z vaší, je načase nastolit znovu pohodu a harmonii. Spokojenost v životě, přátelské a pozitivní vztahy rozvíjí našeho ducha
a směřují náš náhled a postoje vůči světu. Teď je ideální čas tyto vztahy očistit, promluvit si a opustit výčitky
a trápení, které v sobě potlačujeme. Udělejte si pohodové jaro.

 

 

 

Text: Jana Čechová
Foto: pixabay.com