Recept na spokojený vztah - Mějte se ráda

Recept na spokojený vztah - Mějte se ráda

Každá žena touží po tom, aby byla milována a její vztah byl přístavem, kde nalezneme klid, naději a především rodinnou pohodu a zázemí, ze které po té čerpá celá rodina. Pokud chcete mít záruku, že vaše partnerství bude spokojené a plné rovnováhy, zaměřte se především také na váš přístup k sobě samé, je důležité, abyste si sebe vážila a měla se ráda.Když láska nevychází od vás....je někde chyba

Sama si upřímně odpovězte, zda se máte ráda taková, jaká jste? Možná se vám to bude zdát zbytečné,ale pravý opak je pravdou. Jak můžete umět poslat lásku dál partnerovi nebo dokonce své rodině, když své já nezalíváte dostatečně a láskyplnou porcí. Naučte se milovat své klady, ale i nedostatky, ty přece k vám patří a spolu tvoří to nesourodé kouzlo vaší osobnosti. Tip: Klidně se partnera zeptejte, jaké vlastnosti si na vás nejvíce váží a čím jste jej pobláznila? Budete mít fajn vodítko k sobě a lehce naleznete své plusové body.

 

Jaká  je vaše cena?

Nemyslíme tím samozřejmě finanční stránku, ale především tu duševní spolu s vašimi schopnostmi, charakterem, koníčky, prostě vším, co vás tvoří takovou, jaká doopravdy jste - tedy báječnou. Neustále rozvíjejte svůj talent, nadání, prostě vše, co umíte a baví vás. Budete spokojená a tento stav se odrazí v pozitivním směru i v partnerství.

 

Mějte úroveň a nepodbízejte se mužům jako zboží, o které není zájem

Našla jste si muže a myslíte si, že je to ten pravý a na celý život? Blahopřejeme, ale v žádném případě, se nechovejte tak, jako by byl jedině on středobodem vašeho vesmíru. Scházejte se dále s kamarádkami, vaší rodinou a budujte svoji osobnost. Zajděte si na tvůrčí kurz, se sestrou do cukrárny a nečekejte na drahého pořád doma, musí vědět, že i když máte jeho, máte i svůj život. Bude vám fandit a navíc tak jemu dáte záminku vás milovat ještě více.

 

 

 

Text: Lenka Zelnitiusová