Držíme linii do plavek - 2.díl

Držíme linii do plavek - 2.díl

 Jaro je tady a léto tady bude coby dup a právě z důvodu blížícího se horkého období přinášíme další várku báječných tipů, které vás opět vrátí do formy. Není třeba v hubnutí hledat vědu, spíše je potřeba chtít a mít pevnou vůli.  Když máte chuť na sladk


 Jaro je tady a léto tady bude coby dup a právě z důvodu blížícího se horkého období přinášíme další várku báječných tipů, které vás opět vrátí do formy. Není třeba v hubnutí hledat vědu, spíše je potřeba chtít a mít pevnou vůli. 

hubneme do plavek 56569521

Když máte chuť na sladké, dopřejte si čerstvé ovoce

Chuť na sladké nám někdy opravdu zničí naše předsevzetí, jež se týká úpravy hmotnosti. A nejlepší cestou, jak na hříšné chutě vyzrát je vsadit na čerstvé ovoce než na jejich sušenou variantu. Výhodou jsou vitamíny a minerály, které sušením nejsou tolik hodnotné a navíc jsou uměle přislazovány, což je pro naše hubnoucí záměry opravdu nevýhodné.

dieta

Naše tipy aneb držíme linii do plavek

Pokud vám chybí odvaha v boji proti sladkostem, vsaďte na vitamín B, ten snižuje chuť na sladké. Mezi další skvělé doporučení patří také vyčistění zubů mentolovou pastou nebo cucání pepermintových bonbonů nebo žvýkaček, pocit svěžesti stopne salvu chutí na nezdravé sladkosti. Tip: Když už máte chuť na něco sladkého, upečte si bábovku a přidejte do ní například třtinový cukr, který před použitím můžete rozdrtit v mixéru. Plavky pro vás již nebudou strašákem! hubnutí

Vypěstujte si stévii - Bylinka je však poměrně náročná na péči

Pro milovníky zahrady a pěstování máme další senzační nápad, co takhle si vyzkoušet vypěstovat stévii, což je bylinka, která v sobě ukrývá ryze přírodní sladidlo. Její lístky se rozdrdí a vás pak čeká bylinkové opojení na sladko.

Dobrý pitný režim vám umožní zhubnout

Pokud zhřešíte, pijte po té výhradně neslazenou vodu, ať tělo příliš nepřesladíte. Pozor také na nezdravé glukózové sirupy a jiné obdoby rafinovaných cukrů, totéž platí o sladidlech, o kterých jsme již několikrát psali. Probouzí v nás mnohem větší chlad, což vede k tloustnutí a také dostatečně zatěžujete další orgány v těle.

hubnemeVyškrtnou je třeba také všelijaké sladké horké nápoje jako jsou kapučína nebo horké čokolády. Pokud milujete kávu, poručte si ji bez cukru, a nejlépe tu, kterou si doma namelete, instantní kafé je sice hotové hned, ale s kávou moc společného nemá.

Pokud jste prošvihli první díl našeho seriálu o hubnutí, tady jej máte!