Buďte krásná díky přírodě

Buďte krásná díky přírodě

Krása vás nemusí stát měsíčně tisíce, pravě naopak! Postačí, když zaskočíte do krámu pro pár věcí,protože ovoce , zelenina a jiné potraviny nám mohou znásobit půvab. Však posuďte sami a bez váhání si nakloňte krásu na svoji stranu s našimi tipy.  Připravte si b


Krása vás nemusí stát měsíčně tisíce, pravě naopak! Postačí, když zaskočíte do krámu pro pár věcí,protože ovoce , zelenina a jiné potraviny nám mohou znásobit půvab. Však posuďte sami a bez váhání si nakloňte krásu na svoji stranu s našimi tipy. 

žena koupel 152965303

Připravte si blahodárnou koupel s mlékem a medem jako sama Kleopatra

Kleopatra byla velmi atraktivní a o svůj vzhled uměla pečovat již v době, kdy na trhu nebylo tolik pěstících zkrášovadel, jako teď nyní. Napusťte si vanu a přidejte do ní plnotučné mléko a nejlépe med přímo od soukromého včelaře. Pokud nemáte mléko, vsaďte i na smetanu. Vaše pokožka bude krásně zavlažena, hydratováno a také vyživena. Nejlepší výsledky však dosáhnete tím, když sáhnete po kozím mléce. Ptáte se, proč? Kozí mléko prospívá nejen organismu při jeho konzumaci, ale také jej ženy považují za koktejl krásy a pěstěného vzhledu. Tato koupel vonící po medu a mléce je vhodná pro všechny typy pokožky, citlivá a suchá však bude sršet vitalitou ze všech nejvíc. Cenné látky se v pokožce uzamknou a ta bude vláčná a jemná jako dětská prdelka.rs_vss - pece o plet

Šup s droždím na tvář

Máte doma kvasnice a péct kynuté koláče se vám nechce? Nevadí, využijte je jako domácí pleťovou masku, jež bude mít hned několik výhod pro vaše zdraví i krásu. Jeden balíček kvasnic spojte s citrónovou šťávou a přidejte kapku jablečného octa. Šťávy přidejte tolik, než vám vznikne dobrá konzistence pro nanášení na tvář. Nesmí se příliš drobit, ale ani stékat. Doporučujeme pleť samozřejmě odlíčit a pročistit mycí emulzí speciálně na obličej. Pak nechejte droždí s citronem působit, než maska zaschne.

Citrónové opojení nebo limetka

Vymačkejte šťávu z limetky nebo citrónu a pak se pusťte do nanášení, pleť musí být opět vyčištěná a perfektně odlíčená. Skvěle se hodí pro mastnou pleť, kdy jsou viditelné póry. Výsledkem bude skvělé stažení a vyhlazený obličej. Klidně ji aplikujte denně na místo kosmetických pleťových vod, které slibují stejný účinek.

levandule

Nezapomínejte také na význam bylinek a jiných přísad. Skvělá koupel je i s levandulí a přímo mořskou solí. Své ale také udělají okvětní plátky růže.