Skvělý tip na dárek? Profi foto

Skvělý tip na dárek? Profi foto

Stává se vám, že marně přemýšlíte co dát mamince, tchýni či kamarádce k narozeninám? Vymýšlet stále nové a originální dárky není vždy jednoduchý úkol a tak vám nabídneme pár důvodů, proč sobě i svým blízkým zaplatit profi fotografa.   Originalita na prvn


Stává se vám, že marně přemýšlíte co dát mamince, tchýni či kamarádce k narozeninám? Vymýšlet stále nové a originální dárky není vždy jednoduchý úkol a tak vám nabídneme pár důvodů, proč sobě i svým blízkým zaplatit profi fotografa.

profi foto1

 

Originalita na prvním místě

Nejedna žena a dokonce i někteří páni touží po profesionálních fotografiích. Kdo lépe vás při focení nalíčí, oblékne, vybere vhodné prostředí a před objektiv správně postaví, než tým profíků, kteří se tímto oborem zabývají?

profi foto2

Nezapomenutelná vzpomínka

Stát se na chvíli středobodem vesmíru a užívat si cvakání fotoaparátu, jako modelka je skvělým zážitkem a výbornou zkušeností. Navíc vám vzpomínky nevyprchají, jelikož vám je budou připomínat právě ony fotografie.

profi foto 461886287

Stylový nápad

Vytvořte si třeba právě s nejlepší kamarádkou nezapomenutelnou chvíli, můžete jí tak obdarovat a zároveň vymyslet opravdu jedinečný nápad, v jakém stylu celé focení bude probíhat. Oblečte se za indiánky, kovbojky nebo třeba do retro stylu. Má vaše kamarádka ráda barvy? Obklopte se květinami či balónky, nechte se nafotit se svými milovanými zvířaty, s motorkou, se sportovním náčiním, nebo s čímkoliv co naplňuje vás či vaše přátelství. Fantazii se meze nekladou a originální nápady samotní fotografové ocení.

profi foto3

Fotografie mají duši

To znamená, že dárkem navíc zachytíte momentální stav, náladu a krásu obdarovaného. Nebojte se koupit tento jedinečný zážitek. Za nás v redakci můžeme doporučit například studio nadané fotografky Moniky Čupové, inspirujte se u ní na webu, nebo rovnou objednejte sebe či své blízké na focení. Text: Jana Čechová Foto: ppmag.com, thephotographyparlour.com, ltastudent.lodiusd.net